Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim elengedjenek külföldre a sulival?

Figyelt kérdés

Tavasszal mennénk Londonba és Párizsba,de már most jelezni kéne,hogy hányan megyünk kb. az osztályból.

A szüleim pedig nem akarnak elengedni,mert szerintük ez az út nem nekem való meg anya nem enged el úgy,hogy Ő nem jöhet...-.-

Én meg nem fogom hagyni,hogy anya is jöjjön,mert akkor teljesen más lesz a hangulat,velem is máshogy fog mindenki viselkedni meg én is másmilyen leszek.

Ráadásul a tanár közölte,hogy Ő nem fog beleszólni abba,hogy ki kivel akar aludni meg mikor,csak ne hisztizzünk,ha fáradtak vagyunk másnap.

Ezért kitaláltuk a barátommal,hogy mi egy szobában leszünk,de ha ott lesz anya,akkor ezt lehetetlen lesz megoldani.

Mondtam a barátomnak,hogy anyáék nem akarnak elengedni,erre azt mondta,hogy a szülei biztosan kifizetnék nekem is az utat,csak menjek,mert ha én nem megyek,akkor Ő sem,mert csak miattam akart jönni(Ő már mindkét városban volt).



Hogy beszéljem rá a szüleimet?



14L


2011. okt. 19. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Kérd meg a tanárod és a barátod szüleit hogy segítsenek rábeszélni!

Mond el, ez egy tök nagy lehetőség világot,látni,ilyet nem szabad kihagyni-egyébként tényleg nem értem anyukádat.

De azt ne mondjátok el,hogy együtt fogtok aludni, ha ezt egyébként otthon nem engedik.

2011. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
közöld anyukáddal, h ilyen olcsón nem nagyon jutnál ki másképp. és ez így van.fúúú engem 12 évesen engedtek kórussal 3000 km-rel odébb. annyi volt a kérés,h minden este telefonáljak haza...
2011. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémet 10 évesen simán elengedték egy ilyen túrára. Gáz, ha ezt nem értik meg a szüleid. Nyilván a barátoddal "okosan" alszotok együtt, de erről nem biztos, hogy rajtatok meg a tanáron kívül kell másnak is tudni :).

Az nem lehet, hogy anyukád is csak világot látni akar egy kicsit, és nem is téged félt annyira ?

2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ez pedig nagyon szép út lenne, úgy is mondhatnám hogy a legtöbb felnőtt, dolgozó nő álma. És ha most nem mész el, nem biztos, hogy ha önálló kereseted lesz eljutsz valaha. Ha amúgy is szexeltek, gondolom akkor mindegy hogy itthon vagy külföldön, bár nem tudom anyukád tud-e róla. Mindegy a fiatalokat úgy sem lehet vissza tartani semmitől, inkább a védekezést kell megbeszélni. Mit mondj neki? Hogy ez egy soha vissza nem térő alkalom és hogy bízzon benned.
2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Egy fiút elengednek, de itt egy lányról van szó akinek nem szabad teherbe esnie csak 14 éves!
2011. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs,de elég szánalmas,hogy egyből a terhesség jut eszedbe.Szerintem ez csak egy sima együtt alvás lenne,max öleléssel és puszival.Szerintem aranyos.Józan paraszti ésszel gondolom,hogy nem egy olyan kiránduláson akarják csinálni,ahol TANÁR van és még rajtuk kívül több gyerek...:)

Ha ott tartanak akkor majd ők tudják hogy hol és mikor...-.-

Amúgy szerintem is szólj a tanárnak,hogy segítsen rábeszélni anyukádat:) Persze nem kötelező bejelenteni,hogy XY-al fogok aludni...stb...élvezd az utat és a tájat,amikor eljön az este akkor meg csak simán eldöntitek...meg szerintem nem is alvás lesz az inkább

hanem beszélgetés: D

2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én simán elengedném külföldre a lányomat sulival de ha 14 évesen a pasijával akar együtt "aludni" nem hogy külföldre de a lakásból ki nem tehetné a lábát az tuti
2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt rohadtul nem értettem soha, miért vannak ilyen gyökér szülők. Tök nagy lehetőség, világot láthatsz egy kicsit, ráadásul olcsón, és meg akarnak fosztani. Valahogy harcold ki!
2011. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért lennék terhes???? -.-

Annyira nem értem az ilyeneket...

4 ágyas szobák lesznek,nem hiszem,hogy mások előtt fogjuk csinálni.

Nem fogom elmondani anyának,hogy kivel akarok aludni,azért ennyire nem őrültem meg :D

2011. okt. 19. 20:20
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

"Nem fogom elmondani anyának,hogy kivel akarok aludni,azért ennyire nem őrültem meg :D"

És még csodálkozol, hogy ennyire nem bízik benned az anyukád?

2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!