Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit vegyek anyukámnak...

SÜRGŐS! Mit vegyek anyukámnak névnapjára? 15/L

Figyelt kérdés

Holnap lesz a névnapja és nem tudom mit vegyek neki.

A sütés-főzés dolog nem jön be, mert nincs is szinte itthon+meg nem is nagyon tudok a pizzán kívül mást csinálni. :)

A virág lejárt dolog, mindig azt kapott szóval azt nem szeretnék adni. (Meg tudom is hogy ő se szeretne azt kapni, nem nagyon van oda érte)

Olvasni egyáltalán nem szokott, úgyhogy könyv is kizárva.

Teljesen kétségbe vagyok esve, mert semmi ötlet nem jut eszembe. Nagyon gáz lenne csak simán semmi nélkül felköszönteni?


Vagy esetleg a minap kinézett egy táskát, csak nem tudtam megjegyezni hogy melyik volt az. Úgy illetlen lenne ha azt mondanám neki hogy menjünk el a boltba és akkor megveszem neki a táskát?


2011. okt. 20. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%

Durva, hogy a mai 15éveseknek mire van pénze... Nekem még egy csokira sem volt annyi idősen, mivel nem volt zsebpénzem...

Hozzá lehet állni a sütéshez így is még jó sokáig, aztán majd ha unokáid lesznek megtanulhatod a "mesterséget".

Van 1-2 pofon egyszerű sütemény (pl a joghurtos meggyes, bögrés mákos). Ha nincs hozzávaló otthon, lemész a boltba érte. Majd otthon szépen megsütöd kemény fél óra alatt.


22/L

2011. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy csokor virágnak biztos örülne meg valami olyan tárgynak amire rá van írva a neve pl bögre.
2011. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehetsz valami talpra esett kislány :)


Pont én is 15 voltam, amikor szembesültem a naptárral és azzal a ténnyel, hogy másnap anyu névnapja!


Én sütöttem neki... igaz nem tudtam sütni (akkor még), de bevállaltam :D És egész ehető lett! (muffin volt, sok ész nem kell hozzá, faszán kidekoráltam)


Anyu nagyon örült.

2011. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy doboz bonbont, azt biztosan szereti. Névnapra amúgy sem kell olyan nagy ajándék.
2011. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: A pénzemet összespóroltam, nem csak úgy kapom. Sütni meg mint mondtam nem fogok, mivel anyukám nincs itthon, és nem is tudok, egyszer csináltam bögrés sütit, az egész ment a kukába bögréstül...
2011. okt. 20. 17:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha anyukád szereti az ilyen kencéket, akkor vegyél neki valami jó kis arc pakolást,krémet stb, a dm-ben vagy rossmanban már egy 1000-1500-ből lehet venni elég jó ilyen kis ajándékcsomagokat :)
2011. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Eddig mindig ki tudtam valami ötleteset találni, most nem jut semmise eszembe. :S

A süti nem jó ötlet, évente 2-szer ha készül sütemény, nem édesszájú anyukám, és ezt nem kifogásnak mondom, de az tényleg nem jó!

2011. okt. 20. 17:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy furcsa lenne, ahogy írtad a táskával... Névnapra szerintem amúgy sem kell olyan nagy ajándék.


Én azt szeretem a legjobban, amikor csokit vesznek a gyerekek nekem. Valami finom bonbon szerintem a legjobb névnapra. Pl szamos marcipán, merci. E mellett ha pl meglepetésként kitakarítasz, elmosogatsz, olyan dolgot teszel amit neki aznap nem kell ezért, azt nem fogja elfelejteni, az biztos. Figyelmesség még jobb ötlet, mint egy nagy ajándék. Vagy veszel egy fürdősót, bekapcsolod a zenét, hogy beülhessen a kádba kicsit pihenni. Ilyesmik...

2011. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor csináld meg a pizzát, teríts meg, vegyél ki egy jó DVD-t és csapjatok egy csajos bulit anyukáddal!! :)
2011. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szinház jegy,vagy valmi olyan dologra jegy ami élményt ad neki, kiálitások, stb, Mozi, Vidd el egy jó kávézoba,
2011. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!