Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szulok, erintettek....

Kedves szulok, erintettek. Sok odafigyelessel, es idaig elmulasztott erzelmeink kimutatasaval es beszelgetesekkel, segitehetunk szulonkon, hogy maskepp alljanak a csalad erdekeben a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Apukam 57, en 32/l. Szeret engem, de az uj csaladjaba azokat a hibakat akarja es koveti el,mint az en anyukammal. Segithetek meg itt, ha mar latom a problemakat? Van meg ebben a korban eredmeny?
2011. okt. 20. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés az esély,de nem szabad feladni!
2011. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretettel kozelited meg a temat, akkor van lehetoseg arra, hogy valojaban jobb belatasra bird oket. Nagyon fontos, hogy ne ugy kozelisd meg, hogy kritizalod, erezze azt, hogy szereted es oszintek az erzelmeik, es valoban segiteni akarsz. Ne az elso beszelgetestol varj csodat, mivel turelemre es tobb alkalomra van szukseg, de sikerrel jarhatsz, persze ez fugg attol, hogy akinek segiteni akarsz, milyen tipus, mennyire ragaszkodo, mivel vannak emberek, akik keptelenek valtoztatni, onfejuek.
2011. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57 évesen új család?! Nem ismerem a helyzetet, de én kimutatnám az érzelmeimet neki: nagy pofon. (ha anyukád otthagyta vagy meghalt, bocsánat)
2011. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretettel kozelitem meg a dolgokat,apukam es a felesege fele is, a feltestverem pedig imadom,mert csak o van nekem testver. Apukam nagypon makacs,hirtelen haragu a felesege pedgig amolyan tul laza.

Az a szerencsem,hogy figyel ram apukam mikor beszelgetek vele,szerintem erzi,hogy jot akarok,segiteni probalok,de a problemakat ok kell normalisan megoldjak.

Koszi a hozzaszolasaitokat.

2011. okt. 21. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira bosszantó, hogy a kérdező csak önigazolást akart nyerni (ami önmagában nem baj) és konkrétan NULLA konkrétum hangzott el, folyt az eszmecsere a semmiről, de a legszebb, hogy ezt a válaszolók sem igényelték! Hát mi profi problémamegoldás ez kérem? Csak szerintem nincs ennek így semmi teteje? Mik azok a problémák, amiket az új családba is be akar vezetni? Érdekelnének. Mert bár ez a kor már eléggé problémás ilyen szempontból, a konkrétumok hátha adnának egy löketet a megoldás felé.
2012. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!