Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a páromat már...

Az normális ha a páromat már nem szerelemmel szeretem? Olyan nekem mint egy családtag akit mindennél jobban szeretek és bármit megtennék érte! (4éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy normális, a szerelem elmúlik, ezért is fontosabb érzés a szeretet,.mert ez a szerelem alapja...

meg tudod fogalmazni egyáltalán mi a szerelem és szeretet közt a különbség számodra??mármint honnan érzed hogy ez már csak szeretet??????????????

2011. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. A szerelemnek több fajtája van, ha semmi különbséget nem érzel a párod és pl. a testvéred iránti érzelmeid közt, az nem normális. Ha érezhető különbség van, akkor viszont lehet, hogy a kapcsolatotoknak egy másik szintjére léptetek.
2011. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindennél jobban szereted, és bármit megtennél érte, akkor ez szerelem.

Már 4 éves együtt vagytok, természetes, hogy nem ugrik görcsbe a gyomrod, ha találkoztok, és ez így van jól.

Ha elmenne, mondjuk külföldre a párod, vagy más jönne be a képbe nála, akkor biztos, hogy 5 perc alatt visszatérne a "szerelem".

Most nem vagy olyan felfokozott lelkiállapotban, mert biztonságos a kapcsolatotok, de ez attól még szerelem, csak nyugodtabb szerelem.

2011. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez normális, de én azt javaslom Neked, hogy időnként önts egy kis olajat a tűzre, hogy életben maradjon a dolog. Ez alatt azt értem, hogy csináljatok együtt kis őrültségeket, meg kalandozzatok (NE szexuálisan) együtt, mert az új élmények és az közös izgalmak kiváló termőtalajt biztosítanak az érzelmeknek.
2011. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el, hogy normális. Egy nappal ezelőtt én is feltehettem volna ugyanezt a kérdést, de ma válságba került a kapcsolatunk, mindketten szenvedtünk, és olyan szerelmet éreztem ezekben a nehéz percekben iránta mint még talán? soha. Azelőtt meg folyton azon kattogott az agyam, hogy nem dobog hevesen a szívem, nem remegnek a lábaim mikor meglátom stb. és 100% feltettem magamnak a kérdést, hogy úristen akkor én most nem vagyok szerelmes? De ma rájöttem, hogy erősebb és értékesebb ez a mély érzelem, mint a hirtelen fellángolás valaki iránt.
2011. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok. Bocsi 100-szor feltettem, nem 100%.
2011. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!



Ment a zöld kéz :)

2011. okt. 24. 07:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelem átalakul. De fontos, hogy a tüzet életben kell tartani egy kapcsolatban, mert egy idő után elhidegül és ellaposodik...
2012. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók. Ha bármit megtennél érte, és mindennél jobban szereted, akkor ez szerelem, csak nem a hirtelen fellángolós fajta, hanem annál sokkal tartósabb és stabilabb.
2013. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom hány évesek vagytok.Ha hetven felett,akkor igen,normális!:)
2013. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!