Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnt a szerelem? 5 éve...

Hova tűnt a szerelem? 5 éve vagyok együtt a párommal, de mintha a testvérem lenne. Nincs szex, nincs csók, nincs romatnika. Mintha a tesómmal laknék. Veled volt/van ilyen? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor én is úgy érzem,hogy csak vagyunk egymás mellett.Beszélgettünk, én el akartam hagyni, de megbeszéltük a dolgot.Azóta jobb minden.

De csók most is csak néha van.

2011. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
sokan boldogok lennének a helyedben,ha csak ennyi lenne a bajuk
2011. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Egy kapcsolaton keményen dolgozni kell ... néha nincs kedved, energiád, akkro is új élményeket, meglepiket kell becsempészni, pl. egy meglepi romantikus vacsora otthon, vagy egy gyertyás fürdő, vagy egy szexi fehérnemű, egy mozi, egy kirándulás,egy társasjáték stb stb stb,kell hogy legyenek új közös élmények, h épüljön a kapcsolat , NE LEFELÉ :)

és érezze , hogy most is fontos neked, és akkor te is vissza fogod ezt kapni...Hajrá, ne hagyd veszni...ha nem jönnek be ezeka dolgok, akkor kérdezd meg miért nem vonzódik, stb? és ha nincs értelme, fejezzétek be, ne raboljátok egymásértékes idejét

2011. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is ez van. Nem mondom ki a végét, mert még fél évet kell várnom, addig sikerül megoldanom az új életemet. Részemről nincs új valaki a láthatárom és szerintem egy évig biztosan nem is lesz. Nagy szerelem volt, de így képtelen vagyok egy életet leélni.
2011. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Ilyesmit én is írtam ki pár hete. Állítólag normális, hogy a hétköznapok során elkopik az érzelem. Nincs idő egymásra. Azon vekengtem, hogy én akarok vele időt tölteni, de a gyerekre valakinek vigyázni kellene, de nincs, aki ezt bevállalná. Nincs romantika, nekem már nincs kedvem a férjemhez, mert ő csak akkor érdeklődik irántam, ha egyvalamit akar.
2011. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Szar ügy, ez minden hosszabb kapcsolatban eljön, hogy az érzések testvériessé válnak, de amikor ezt érzed, nagyon sokat kell dolgozni KÖZÖSEN, hogy új élményekkel telítődjön a kapcsolat és ne úgy éljétek le az életeteket mint 2 lakótárs. Tehát ezt, mint írtam, közösen kell építgetni, jobbítani, javítgatni. Ha a párod ebben nem partner, akkor viszont megette a fene, tipli van. Nem normális dolog így leélni egy életet, ilyen alapon a szomszédommal vagy a kollégámmal is élhetnék egy fedél alatt.


25 N

2011. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Ez baj. Ha úgy érzed, hogy szereted, akkor tegyél meg mindent a kapcsolatotokért, előttem már egy csomó tippet leírtak. De ha az sem hat, akkor valószínű nem vagytok egymáshoz valók.
2011. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

10 éve vagyunk együtt, és merem állítani, hogy még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején. Nyilván, a rózsaszín ködös, lángoló szerelem elmúlik 1-2 év alatt. Helyébe a parázsló szeretetnek kell(ene) lépnie, de ez csak is akkor történhet meg, ha odafigyelünk egymásra. A jó kapcsolat alapja a kommunikáció és a jó szex.

köztünk is voltak viták, nehéz időszakokat éltünk át, de ez csak megerősítette a kapcsolatunkat, mert meg tudtuk beszélni! Hajlandóak voltunk áldozatokat hozni a kapcsolatunkért. Ezt nagyon sokan elfelejtek. A dolgok nem működnek, ha azt az egyik fél csak elvárja, de nem viszonozza. Ergo, amit adunk, azt kapjuk vissza. Ne csodálkozzunk, ha korábban már hetek óta "fájt a fejünk" esténként, és most a párunk másfelé kacsingat...

2011. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Mi 6 éve élünk együtt. Kb. 2 éve már csak lakótárs szinten vegetáltunk, aztán besokalltam, és félreléptem. Azóta nagyjából normális a viszonyunk. Nem vagyunk állati szerelmesek, de elvagyunk egymással, és néha még szexelünk is! Nem tudom, hogy jól teszi-e az ember, ha beéri ennyivel. Ez tényleg, csak vegetáció, olyan langyos állóvíz, de lehet, hogy magas hőfokon csak a filmekben izzik évekig egy kapcsolat!Akkor meg már maradjon a középszerűség! :(
2011. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, ha nem jó neked így, akkor cselekedj! Nem, nem normális! A szüleim 30 éve házasok és még midnig szexelnek és csókolóznak is!

Pezsdísd fel a dolgot. Ha rámászol biztos nem fog nemet mondani a szexre. Napközben kedveskedj, bújj hozzá, simogasd meg, öleld át, puszild meg, nem hiszem, hogy elutasít( ha igen, akkor meg nagy baj van)

2011. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!