Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretet hiányosak...

Mennyire szeretet hiányosak ma az emberek? Ezt eddig nőktől hallottam, de másokon is látni néha. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég volt, hogy egy szép lánnyal beszélgettem egy szórakozó helyen és mentek a dolgok a maguk módján, amikor kinyögi, hogy ő milyen szeretethiányos és csak öleljem meg... 20-on túl volt a csaj, szóval nem gyerek! Meg ismerősök, amikor elmeséltem, hogy mi történt velem, akkor ők is mondták, hogy hát igen, manapság mindenki örülne egy kis kedvességnek... Mennyire szeretethiányosak az emberek? És ilyen nyilvánosan ki is mondják? Ezért van, hogy manapság 1-2 jó szó és a csaj oda van érted? Nem fura ez egy kicsit?
2011. okt. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretet hiányosak ,sajnos.
2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rohanó lett a világ..
2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
Mondok még érdekesebbet: a férfiak is szerethiányosak és a nők is minden korosztályban..és még egy furcsa adat: mindig is így volt, nem a mai kor terméke, csak ahhoz, hogy valaki kimondja, mélyebb beszélgetés kell.
2011. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Mennyire szeretet hiányosak ma az emberek?"


Semmi bizonyíték nincs rá, hogy inkább vagy kevésbé, mint bármikor korábban.


"Nemrég volt, hogy egy szép lánnyal beszélgettem egy szórakozó helyen és mentek a dolgok a maguk módján, amikor kinyögi, hogy ő milyen szeretethiányos és csak öleljem meg"


A diagnózis részegség.

2011. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is az vagyok, bár nem mondom ki könnyen.

18/L

2012. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!