Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjon egy...

Milyen ajándékot adjon egy apa a fia 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
A névnapját,születésnapját és a karácsonyt csak egy-két nap választja el egymástól,így általában ezekre egy viszonylag értékesebb ajándékot szoktam venni.Az idei névnap-karácsonyi ajándékát is megvettem(meg is kapta már előre),egy barátságosabb árú okostelefont.De azt gondolom,hogy a 18.születésnapot külön illene kezelni,meg aztán olyan ajándékot szeretnék,amire később is szívesen visszaemlékszik,hogy ezt apától kaptam nagykorúságom alkalmából.(az anyagiak sajnos nem elhanyagolhatók)
2011. okt. 21. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Vidd el a kupiba.
2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Vidd el egy prostihoz! ;)
2011. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát az első ötletem a jogsi lett volna, de az azért nem a legolcsóbb mulatság...esetleg valami szép, férfias ékszer ( már ha hord) vagy mondjuk egy kicsit drágább, de még elfogadható árú óra...
2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elözöekkel egyet értek,de én valami arany karkötö, gyürü, nyakláncot adnék neki ...
2011. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy szép karóra? Vagy egy nyaralás? Menjetek el együtt egy hétvégére valahova, nem az érték a lényeg, pecázzatok vagy sátorozzatok, vagy béreljetek egy nyaralót a hegyekben, stb..
2011. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

"Menjetek el együtt egy hétvégére valahova"


Ez elég buzzis lenne, ha kettesben mennének, felnőtt fiú és az apja...

2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aranymedál..
2011. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én vmi maradandót vennék-órát, férfiasabb ékszert, örökórát (gondolom kocsi, lakás, hasonló árkategóriás dolgok ki vannak lőve), esetleg emellé hozzá lehetne csapni vmi élmányajándékot is... nyaralást, vadvízi evezést, akármit, ahova már régen el szeretett volna menni.
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen én is egy sportos fazonú fémszíjas órát ajánlok, pl egy Casio már egész jó áron is kapható és nem is rossz márka. És akkor gravíroztathatsz a hátlapjába, h 18. szülinapod alkalmából szeretettel: apa, v ilyesmi. Szerintem az klasz lenne.
2011. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mitől lenne b*zis, ha egy apa elmegy a fiával kettesben valami jó kis férfias nyaralásra (telelésre:D)
2011. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!