Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a testvérem talált...

Miért a testvérem talált 10ezer ft-ot az utcán és miért nem én?

Figyelt kérdés
Neki épp van,nekünk épp nincs...ez milyen igazságtalan:)
2011. okt. 22. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Neki kedvezett a szerencse, szemfülesebb volt.

Én is sokszor megkérdeztem már magamban, miért az aranyakkal teliaggatott cigány asszony látta meg a vastag aranygyűrűt a buszmegálló szélén, a falevelek között? Mikor én álltam ott hamarabb és a fene a vaksi fejem, ott vigyorgott rám az a gyűrű fél órán keresztül és nem láttam meg.Az a nő meg odalépett és egyből észrevette.Ez van.Jobban kell figyelni.

2011. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Akkor ha igazából nem vársz rá magyarázatot, mert ironikus volt, akkor minek írtad ki? :) Most itt büszkélkedsz el vele? :P

Én múltkor a barátommal sétáltam és találtam egy ezrest, mi azt közösen elfagyiztuk. Meg amúgy könnyen jött pénz könnyen megy el, ne legyél irigy rá!

2011. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irígy de jó olvasni a kommenteket:)Veletek történt már hasonló?
2011. okt. 22. 14:35
 14/23 anonim ***** válasza:

Majd biztos kap érte valamit rosszat a "sorstól" cserébe.. ^^

Na nem.

Nekem unokatestvérem talált egyszer egy ötezrest, elmozizta a tesóival :)

Egyébként én, ha találnék ilyeneket, biztos nem üldögélnék rajta egyedül... :D

2011. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hgoy én meg egyszer találtam egy MP3 lejátszót a buszon, és megkérdeztem a legközelebbi pasit, hogy nem az övé-e. Láttam rajta, hgoy nem is az övé, csak megörült neki, mert kis habozás után rávágta, hgoy igen. Én meg odaadtam. Nem baj, legalább neki is volt egy jó napja :D
2011. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerencsés volt,jókor volt jó helyen.Anyukám még régebben 3 hónap alatt 2 x talált 10000 Ft-ot.Azóta nem talált semmit..sajnos.
2011. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14:33 vagyok..

Anyu legnagyobb "találata" egy tízezres volt.A bolt felé menet találta, esős időben.Egyszer meg egy ötezrest talált a pályaudvaron.

Előfordult olyan is, hogy jött hazafelé , előtte ment 4-5 méterrel egy ismerőse.Az ismerős egyszercsak lehajolt és a fűből felvett valamit.Addigra anyu utólérte és a néni lelkendezve mondta neki, hogy egy pénztárcát talált.2000Ft volt benne, és egy jó nagy arany pecsétgyűrű.

Lányom egyszer meglátott az utcán egy ezrest, de nem vette fel, lelkiismereti okokból.A vele szembe jövő párocska is meglátta az ezrest, nos, ők nem lelkiztek, gyorsan felkapták és zsebre tették.Mondtam a lányomnak, hogy butaság az utcán otthagyni, a gazdája úgysem találná ott biztosan.

Én még valamikor régen egy papír ötvenest találtam, meg néha egy kis aprót.

2011. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyszer a nagyi vitt minket haza az oviból, és a nővérem talált 2 darab ezrest a földön. Mondanom sem kell, milyen sok pénz az egy óvodás gyereknek. Aznap délután megkérte a nagyit, hogy menjenek el a Mekibe (és mivel anyáék nem voltak otthon, egyedül meg nem maradhattam, nekem is mennem kellett). A nagyinak vett egy kávét, meg magának egy csomó mindent, és még a krumpliból se kínált meg, csak amikor a nagyi rászólt :(
2011. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátommal találtunk egy ezrest és vettünk belöle gumit :DD
2011. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg elég hülyeségekre megy el a talált pénz, úgyhogy szerintem ne sajnáld...
2011. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!