Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ha féltékeny...

Szerintetek rossz ha féltékeny vagyok a férjemre? 25/N

Figyelt kérdés

A 4 éves kislányunk sokkal jobban szereti az apját mint engem, pedig én is megteszek érte mindent.


Sokszor akar velünk aludni de akkor is az apjához bújik, a saját ágyában meg csak úgy tud elaludni ha adok neki egy polót apától és azzal alszik.

Nekem ritkán rajzol valamit, de apának majdnem mindennap.


Kicsit azért rosszul esik nekem ,hogy sokkal jobban szereti apát mint engem.


2011. okt. 22. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk pont fordítva van. A gyerekünk nagyon anyás, és tudom, hogy bántja a kedvesem, hogy azt érzi, ő nem olyan fontos neki mint én. De közben tudom, hogy ez nem igaz, mert őt is emlegeti, keresi. Szóval szerintem teljesen érthető amit érzel. Mondhatnám, hogy majd kialakul a ti kapcsolatotok is, és biztos így is lesz de az nem nyugtat meg. Talán tényleg csak az, hogy természetes, hogy ezt érzed.
2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne légy féltékeny, a lányok apásak, a fiúk pedig anyásak általában :) Csináljatok csajos napokat, amikor együtt mentek el valahová csatangolni, vagy együtt süttök egy finom sütit, a kislányodnak ezek az élmények is sokat fognak jelenteni! :)
2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy most apás de attól ugyan úgy szeret téged is. Én is ilyen voltam. :)

13/F

2011. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Talàn azért is lehet, mert elõfordùlhat, hogy te szigorùbb vagy vele.Az apàt ritkàbban làtja, és persze gondolom mindent megenged neki.

Téged is szeret, de az igaz minket anyàkat érzékenyen érint az ilyen eset.

2011. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
A lányok általában apásak. Tudod az apjuk az első szerelmük.
2011. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

21:27 Ebben van igazsag. A lanyom mindig apas volt, es mar kicsi koraban az apukat valasztotta parjaul, aztan ahogy nott, mar megalkudott, es mar csak hasonlot keresett, de inkabb a tulajdonsaga volt az, es nem a kulso.

Fogadd el, es orulj veluk egyutt, es szeresd oket onzetlenul, amikor nem varsz, csak adsz!

2011. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

21:27


Néha tényleg olyan mintha a kislányom és a férjem egy szerelmes pár lenne. :D

2011. okt. 22. 21:53
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne gondolkodj így...Valóban így van, a lányok apásabbak.Ne féltékenykedj. Később majd megváltozik a helyzet
2011. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

21:27- es vagyok

Egyébként megnyugtatlak majd ha jönnek az ovis és iskolás szerelmek egészen meg fog változni a kapcsolata veled és az apjával is. Elvégre a női "praktikákra" tőled lesz kíváncsi.

2011. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

22:27


Már nagyon várom azt az időszakot. :)

2011. okt. 22. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!