Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretehet egy párkapcsolatot...

Tönkretehet egy párkapcsolatot, ha a nő keres többet? Ha már együtt él a pár, van jelentősége annak, ki mennyi pénzt hoz haza?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok rá, mit gondoltok erről.
2011. okt. 22. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor ha a férfi túl "büszke".
2011. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
15 éven át a dupláját kerestem a férjem fizujának nettóban. Most ő tart el minket, mert gyesen vagyok a 3 éves fiúnkkal. Sosem volt egyikből sem probléma nálunk.
2011. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Normális kapcsolatban nem okoz gondot, ha így alakul. Ne legyen irigy a férfi a nő sikereire, undorító, ha ahelyett, hogy támogatná, inkább vissza akarja húzni a párját.
2011. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem !! De csak akkor ha senki nem vágja a másik fejéhez ,hogy nekem több mint neked.

17 éves korom óta együtt vagyok a férjemmel ,ha a diák évek alatt neki volt pénze akkor nekem is forditva is igy volt. 10 éve vagyunk házasok és volt amikor én 2szer annyit kerestem mint ő. De ez soha nem volt vita téma:

Aztán engem kirugtak és az ő fizuját is be tudtuk okosan osztani. Most Ő keres 3szor anyit mint én,de nem dörgöli az orrom alá..

2011. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
nem kellene, de ha a nő sorozatosan a férfi szemére hányja ez vagy ha a férfinek kisebbségi komplexusa származik ebből, akkor nagyon is tönkreteheti.
2011. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Az én férjemet biztosan nem zavarná.:) Már csak azért is, mert így több pénzünk lenne.:)

Viccet félre téve nem nálunk ez nem okozott gondot.

2011. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendes kapcsolatban nem jelent gondot, hogy ki hol dolgozik vagy mennyit keres. Nem ez a lényeg. Engem sem érdekelt sose.
2011. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kapcsolatot igen, ami eleve problémás. Egy egészséges, jólműködő, harmónikus kapcsolatban ez nem lehet gond.
2011. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy a helyzet. Egyelőre alig több, mint 10 ezerrel keresek többet a páromnál, de ez is már zavarja. És ha minden igaz, fizetésemelést kapok, akkor közel 50 ezer lesz a különbség. Nagyon zavarja, sokszor ad ennek hangot. Nemrég költöztünk össze, én már jelentős megtakarítással, ő a szülei miatt kevéssel - ez is zavarja. Sokszor mondja, hogy az az én pénzem, nem a mi pénzünk. - mivel én úgy gondolkodom, hogy az egész közös (egyelőre külön számlán vagyunk, persze a kiadásainkat felesben álljuk)

Nem fogja tönkretenni a párkapcsolatunkat, mert én nem akadok fent ezen a dilijén. Ő meg majd belenyugszik. Nehéz eset, ahogy én is. De anyámnak volt olyan kapcsolata régen, ami emiatt ért véget.

2011. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!