Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem a párom, hogy...

Megkérdeztem a párom, hogy szeret-e, és azt válaszolta, hogy úgy gondolom igen. Kicsit meglepődtem, hogy értheti, hogy úgy gondolja? Nem éreznie kellene?

Figyelt kérdés
Nem egyből azt mondta,hogy igen,természetes,hogy szeretlek,hanem kis gondolkozás után mondta ezt és nem is a szemembe nézett.:S Lehet egy jel,hogy nem is szerelmes belém?
2011. okt. 23. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
FINISH HIM!
2011. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mióta vagytok együtt? CSak azért kérdezem, mert lehet, hogy még nem tudja biztosan. Az én páromnak is egy évbe telt, mire kimondta, hogy "kezdek beléd szeretni". Szóval nem biztos, hogy nem szerelmes, inkább az lehet, hogy még nincs tisztában az érzéseivel.
2011. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 éve,szóval nem egy friss kapcsolat. 5hónap után én mondtam ki,hogy szeretlek,és utána mondta,hogy én is téged.. Ritkán mondta eddig,hogy szeretlek.Tegnap ezért is kérdeztem rá,és nagyon elgondolkodtam.:S Sokszor nagyon közömbösnek érzem,viszont van mikor meg rettentő bújós,meg gondoskodó...
2011. okt. 23. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell túlkombinálni.
2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bánomisén ***** válasza:
100%

A tanulság ebből az, hogy egy nő sose zargassa a férfit azzal a kérdéssel, hogy: "Szeretsz?"

Ha bánt, hogy ritkán mondja, akkor mondd azt neki, hogy jól esne, ha sűrűbben hangoztatná, mert neked az biztonságot ad.

2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor viszont én is azt mondom, hogy nem kell túlkombinálni a dolgot. Lehet, hogy csak valami problémája van, nem veled, hanem valami egészen más, ami leköti a gondolatait. Van amikor bújik, van amikor nem, ez most egy olyan időszak, amikor nem.
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont megmondhatod neki, megfelelő időben persze, amit bánomisén is mondott, hogy szeretnéd, ha többet mondaná, hogy szeret.
2011. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
jajj ez ilyen tipikus női nyafi.. ne kombináld túl, és ne nyaggasd
2011. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
és egyébként sem a szavak, hanem a tettek számítanak.. Totál mindegy, hányszor és szemedbe nézve mondja-e, hoyg szeret. Az érzései, és a szeretete nem szavakból áll.
2011. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem egyformak, de hidd el, hogy nem az a fontos, hogy allandoan azt kantalja, hogy mennyire szeretlek, de kozben nem igy erezz, hanem az, hogy hogyan cselekszik, te mit erzel? Neked erezned kell, nem pedig hallgatoznod.Ha ugy erzed, hogy szeret, akkor legkozelebb rogzisd a hangjat, amikor kozli ezt veled, s amikor ugy erzed, hogy hallani szeretned, akkor kapcsold be, es hallgasd a bugo, szerelmes hangot... Nincs onbizalmad, tudnodd kellene, hogyha nem szeret, akkor talan nem lenne melletted, hiszen lenne lehetosege arra, hogy valtoztasson, de valami hozzad koti, es ezen kell elgondolkoznod, es felfogni azt, hogy valoban miert is lenne melletted, ha nem szeretne?
2011. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!