Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy van?...

Szerintetek ez hogy van? Normális dolog? Anya fia kapcsolatról lenne szó.

Figyelt kérdés

Az normális szerintetek h 24 évesen a párom/immáron a vőlegényem/ pénzét az édesanyja kezeli?Ugy ahogy van odaadja neki az egészet amikor megkapja és egész hónapban tőle vesz ha kell valamire a pénz...

Na már most lassacskán külön életet kezdünk akkor hogy fog felkészülni arra h ő kezelje a pénzét?

A másik meg az h nem akarok gonosz lenni,de igy honnan tudja pl a párom h nem e rak el a kedves anyuka a pénzéből???


2011. okt. 23. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom megbízik az anyjában, én is oda merném adni, garantálom, hogy egy fillér sem tűnne el belőle.

Viszont azért magam is tudom kezelni, a párod gondolom így biztosabb helyen érzi,de ez még nem feltétlenül jelenti,hogy nem fogja tudni beosztani.

2011. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is teljes mértékben megbizom az anyukámban,de azért huszonvalahány évesen szerintem már nem neki kellene kezelnie a pénzemet.
2011. okt. 23. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Értelek én,de azért ez nem olyan borzalmas. A rosszindulat meg süt ebből, hogy az anyja esetleg elrakja.Szóval szerintem más itt a probléma.
2011. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak megserteni, de neked most ezekhez semmi kozod, mivel meg nem eltek kozos haztartasban pl. Elkepzelheto, hogy igy allapodtak meg elotte, s nem hinnem, hogy egy ilyen anya meglopna a sajat gyermeket, es azt is feltetelezem, hogy amikor a fia hazassagot fog kotni, akkor talan ebbol a felretett penzbol fogjak annak a koltsegeit allni! Tehat nem jelenti azt, hogy a parod nem tudja kezelni a penzt, de jelenleg ez igy neki is megfelel. Te az erzelmekre figyelj, es elj a jelenben, aztan amikor eljon az ideje, hogy mar egyutt eltek, akkor mar lesz egy kozos kasszatok is!
2011. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem normális dolog. Korábban nem voltam spórolós, nem tudtam beosztani a pénzemet, ezért inkább odaadtam édesanyámnak a megkeresett pénzt. Mivel nem nálam volt, elkölteni nem tudtam - ha kellett, akkor szóltam és akkor adott annyit a pénzemből, amennyi kellett. De nekem ez bevált módszer, mert tudok bánni már a pénzzel és már én kezelem a pénzemet. Nekem hasznomra vált. Lehet, hogy a Te párodnál is így van/lesz.

21/L

2011. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Lehet csak számodra furcsa.Ha együtt éltek / együtt fogtok élni akkor muszáj lesz neki kicsit önállósodni pénz ügyileg.

Én 10 éves korom óta magamnak rakom el a saját pénzemet és azóta is vigyázok és vigyáztam is rá.

2011. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bánomisén ***** válasza:
54%

Lehet, hogy azért adja oda az anyjának, mert ha nála maradna, kifolyna a kezéből, így meg mégis kontrollálva van.

Azt, hogy a mama elvenne belőle, nem gondolom, akkor már nem nála tartaná a pénzét.

Lehet, hogy majd ha külön életetek lesz, nálad fogja tartani a pénzét.

Miért nem beszéltek erről, ha ennyire zavar ez a helyzet?

2011. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is odaadom anyának mert ha nálam lenne,hamar a seggére vernék! Van olyan,hogy többet kérek tőle,mint amennyit adtam!:) Ebből nálunk soha nincs vita mert együtt vásárolunk! Olyan meg hogy megtartana belőle eszembe se jutna!!!! 26/F
2011. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, drága, vannak olyan barátnők, akik a pénzre utaznak és nem az érzelmekre. Hagytam a fiamat, hogy kezelje ő a fizetését, spóroljon magának. Mindamelett zoknitól, gatyáig, kabáttól, cipőig továbbra is megvettünk neki mindent, hogy neki inkább gyűljön a pénze.Tehát ő továbbra is úgy volt itthon, mint akkor, mikor még nem volt saját keresete. Egy év elteltével kiderült, hogy egy huncut , megveszekedett garasa sincs félretéve. Nem baj, azután ide kellett adnia a fizetést. Érdekes módon, gyűlt szépen a pénze, csak a szöszi, szolis, műkörmös barátnő feltűnő gyorsasággal szakított vele.
2011. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Csoda, hogy veled sikerült összejönnie:D Vagy az élet más területein nem ennyire "életképtelen"?
2011. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!