Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, biszexuális. Elmondtam anyukámnak, és egészen jól fogadta, bár eddig is tisztában volt vele, hogy támogatom a homoszexuálisokat. Szerettem volna eddig is elmenni a melegséggel kapcsolatos programokra (felvonulás, Szimpozion Klub, stb.), mert a szívügyemnek érzem, hogy az emberek észrevegyék: Az LMBT emberek is ugyan olyan emberek, mint a heterók.

A kérdésem az lenne, hogy mivel tudnám meggyőzni anyukámat, hogy elengedjen az ilyen programokra? Sosincs velem baj, nem bulizok, felelősségteljes vagyok, és jók a jegyeim. A húgommal nem jövünk ki jól, és ez nagyon bántja, de ennyi. Úgy hiszem, jó lánya vagyok. Mégsem enged el azokra a programokra. Miért? Mit tegyek?


Köszönöm a válaszokat :)


2011. okt. 23. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
29%
Nem, a melegek nem ugyanolyan emberek. Ellentmond a természet törvényeinek a homoszexualitás. Nehogy már büszkeség tárgya legyen az abberáltság.
2011. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 bánomisén ***** válasza:
89%

Szerintem azért nem enged el, mert még csak 15 éves vagy. Legyél türelmes, 18 évesen majd már nem kell vele egyezkedned, mert nagykorú leszel.

Tudom, nem azt mondtam, amit hallani szerettél volna, de szerintem ez az oka.

2011. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

"15 éves vagyok, biszexuális."

Az, mert ezeket a japán sz.rokat nézed és azt hiszed, hogy menő annak lenni. :/


Inkább örülj, hogy képes vagy fiúkkal normális kapcsolatra és felejtsd el a lányokat (ilyen értelemben)!


Más dolog elfogadni őket, meg "reklámozni", mint a hülye felvonulásokon.

Azért nem enged el, mert nem hülye.


-- egy meleg, aki egyetért az első hozzászólóval.

2011. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azoktól félt, akik ellenzik az ilyen rendezvényeket. Mert az jó, hogy ő elfogadja, de sajnos nagyon sokan vannak olyanok, akik nem. És az ilyen rendezvényeken bizony sokan vannak ilyenek. :)
2011. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Marilyn Monroe válasza:
37%
Nőj fel!
2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
A nemi indentitás nem az utcára való, és nem kérkedés tárgya. A heterok sem rendeznek felvonulást, nem tartozik a közvéleményre, ki mit csinál az ágyban, és kivel.
2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Én is biszexuális vagyok. Vagyis egyenlőre csak gondolom, hogy az vagyok, a családdal még nem beszéltem erről.


Tudom, hogy a melegeknek nincsenek "jogaik". Például ölelkezni, kézenfogva mászkálni, csókolózni közterületen, mert ez következményekkel jár (kötekedés, verés...stb).


De. Én soha nem mennék ilyen felvonulásra. Színvonalon aluli, gusztustalan az egész. Polgárpukkasztás, nem felvonulás. Amikor férfiak meztelenül, színes tangában, agyon sminkelve, hágó mouzdulatokat tesznek, az nem egy békés felvonulás szerintem. Ilyenben én nem is akarok részt venni.


Egyébként egy ilyen felvonulás elég veszélyes. Akik elítélik a homoszexualitást, ott tüntetnek, idősek, fiatalok, férfiak és nők, dobálnak,és ha elszakadsz a tömegtől úgy megvernek, hogy csak pislogsz. Ez a másik ellenérv. Egyszerűen nem éri meg.


Hiába próbálsz büszkén vonulni, ha a többi meleg, gusztustalanul viselkedik (amit egy heterótol sem lehetne eltűrni) és bohócot csinálnak magukból. Az ellentüntetők meg ordítva fújjolnak, trágár szavakat üvöltenek, megdobálnak...stb.


Szerintem igaza van anyukádnak, és nem kellene ilyen "programokra" járkálnod.


L

2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Én szinte mindenkit felpontoztam. :)

Ha igazán biszex vagy, akkor nem fogod magad reklámozni (mint ahogy a többiek is írták)

A másik meg az, hogy egyszer talán nyugodtan elszökhetsz egy ilyen rendezvényre, de ha összetört pofával mész haza, akkor ne legyél senkire se mérges.


24/N

2011. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen még nem kiforrott az ember nemi identitása. Vannak, akiknek 40 éves korukra sem alakul ki véglegesen. Fog ez még változni, és biztos édesanyád is tisztában van vele. Ezen a lányok és fiúk nagyrésze átesik, hogy azt érzi, a másik nemhez vonzódik. De semmi probléma nincs ezzel, csak nagyon korai még a homoszexuálisokkal együtt felvonulnod, és melléjük állnod. Torzíthatják az értékrended, holott nagyrészük becsületes, normális ember, de amit más is említett, tangában hágó mozdulatokkal masírozó csőcselékhez én a 30 éves lányom sem engedném, ha lenne beleszólásom.
2011. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:47

Ugyan én is nézek olyan 'japán sz*rokat', de teljesen egyetértek vele. Ne hidd, hogy majd mindenki elfogad téged, hogy te a lányokat is szereted; és hogy sokan körülötted is sokan így vannak ezzel. Másrészt, 15 vagy, valószínűleg még nem szexeltél, és (valószínűleg, de lehet) még komolyabb kapcsolatod sem volt. Kérdem én, hogy a jó büdös francban vagy biszex?


Felvonulásra valószínűleg azért nem enged el, nehogy összeverjenek, és azért, mert a felvonulás nem azért lenne, hogy a sok meleg ott smároljon, egy szál tangában táncikáljon.

2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!