Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom nyomul rám, szóljak...

A tanárom nyomul rám, szóljak a szüleimnek, vagy intézzem el magam?

Figyelt kérdés

A társadalomismeret tanárom nyomul rám, először csak megszerezte valakitől az email címemet, aztán elkezdett nekem emaileket írni ilyen hülye ürügyekkel, majd a suliban is mindig jött utánam és nem hagyott békén. Azt mondta, hogy korrepetálni akar, meg menjek el vele ilyen, meg olyan koncertekre. Nekem folyton jobb jegyet ad, mint a többieknek, pedig a kettes szintet ütöm meg kb (az érettségi tantárgyakra koncentrálok). Ezeket már mások is észrevették és engem piszkálnak azzal, hogy a tanár hogy nyomul rám, meg hogy ez nem igazság. Mit tegyek? Engem már nagyon idegesít, semmit nem tettem, amiből azt következtethetné ki, hogy nekem bejönne. Ráadásul olyanok miatt is ott tart, hogy mit gondolok az erkölcstelen kapcsolatokról. Már nem vicces, ez idegesítő.

17L


2011. okt. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
14%
kamu
2011. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg tőle, hogy fontos-e neki az állása, mert ha nem, akkor továbbíthatod a leveleket az igazgatónak. Ha igen, akkor hagyjon téged békén. És szólj, hogy szeretnéd, ha korrekt módon osztályozna.
2011. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, már hányingerem van tőle, annyira szerencsétlen.
2011. okt. 24. 19:22
 4/64 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a tanár?
2011. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
93%
Elsősorban az igazgatónak szólj a levelekkel bizonyítva az igazadat.
2011. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez a baj!ezért nem meri senki elmondani,pl:szüleinek,mert nem hiszik el.mért lenne kamu?Az én apósom meg velem kezdett ki.Elmondtam a férjemnek,ő meg el se hitte."Mert az ő apja nem olyan"Szerintem a tanárral beszélj.Mondd meg neki,ha nem áll le,elmondod mindenkinek ,hogy milyen.
2011. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
42%
hány éves?jóképű?amúgy mondd neki h nem szabad.meg h igaszságosan osztályozzon.ha hív akk haygd ott valami ürüggyel.esetleg szólhatsz egy másik tanárnak is.
2011. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
95%

szülők -> osztályfőnök -> igazgató


a leveleket mutasd meg nekik, az azért (ha igaz) elég durva és szerintem ha már ennyire nyomul, akkor egy egyszerű zsarolással nem lehet lekoptatni :S tehát mindenképp fordulj a fent felsoroltakhoz

2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
92%

Ha a dogádra jobb jegyet ad vidd oda és mond meg hogy te ezt nem érdemled meg stb. Ne menj vele sehova és ha nem kopik le tovább nyomul akkor szólj a szüleidnek.


17/L

2011. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
26 éves. Abszolút nem néz ki jól, hülyeségekről beszél és gyerekes, pedig tanár, nekem soha nem kéne. Az emailek nem olyan jellegűek, hogy valami perverz tartalmuk lenne, csak egyfolytában ír mindenféle baromságot, megosztja velem mindne második napját, meg a lelkemben próbál vájkálni. Ehhez szerintem semmi joga nincs, nem akarom, hogy velem foglalkozzon folyton.
2011. okt. 24. 19:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!