Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a saját...

Féltékeny vagyok a saját húgomra, de mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a húgom 15. És én féltékeny vagyok rá. Összehasonlíthatatlanok vagyunk, külsőleg is belsőleg is, de akkor is. És ez olyan rossz érzés. Mert ő szép lány és nagyon sok fiúnak tetszik, még a tőlem idősebbeknek is, ami azért valljuk be kicsit furcsa (legalább is számomra). Én nem vagyok túlságosan megelégedve magammal, önbizalomhiányom is van. De mégis mit csináljak? Hogy tudnák ezen változtatni? Nagyon szükségem lenne a segítségre!

19/L


2011. okt. 24. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a saját értékeiddel foglalkozni! Őt meg segítsd valamiben, amiért hálás lehet. A hálája köszönetté, s egyúttal szeretetté fog alakulni, s szép lassan el fog múlni a féltékenységed.
2011. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj testvérek vagytok,legyetek barátnők.Gondolj bele elvenné tőled ami a tied vagy fordított helyzetben mit tenne?
2011. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elgondolkoztam azon amit írtatok, és igazatok van, csak nehéz túltennem magam sok mindenen ez üggyel kapcsolatban.
2011. okt. 24. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a húgodnak van önbizalma,neked viszont nincs.A fiúk meg szeretik ha egy lánynak van önbizalma és ez vonzza őket (tapasztalat).Ha neked is lenne körülötted is sok fiú lenne,elhiheted.
2011. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neki aztán van, nem is kevés.. ami már-már beképzeltségnek is tűnhet, és ezzel úgy érzem hogy engem elnyom.
2011. okt. 24. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor tedd kicsit oda magad,hisz már jogilag felnőtt vagy.Ha eddig nem sminkeltél,sminkelj.Ha eddig nem hordtál kihívó cuccokat,hordj azt (most nem feltétlenül arra gondoltam,hogy kint legyen elől-hátul).Ha nekem van önbizalomhiányom általában elmegyek vásárolni,tedd te is azt,vegyél egy pár szép cuccot,és jobb hangulatod lesz meglátod.Vagy menj el kozmetikushoz,fodrászhoz,változtass a külsődön :)

Sok sikert,remélem tudtam valamicskét segíteni

2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a vásárlás és úgymond új külső dolog nem is rossz ötlet. Persze hogy segítettél, köszönöm :) És oda fogom magam tenni)
2011. okt. 24. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, csak én 20, húgom 16 éves :D

Nekem végülis az hozta a "megnyugvást", hogy a barátom, és az az egy-két ex mindig kiakadt, mikor ezt felhoztam, h féltékeny vagyok rá, és félek h jobban tetszik nekik mint én. Aztán mindegyik felvilágosított, h hülye vgayok, én jövök be nekik, őt nem olyannak látják, mint én.

Szóval ízlések és pofonok.

2011. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó, örülök hogy neked sikerült leállni ezzel :) Már csak az a baj, hogy nekem meg van egy fiú akivel alakulgat valami, de ő simán megmondta nekem hogy a húgom is jó csaj. :D
2011. okt. 25. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék xD Én 20, húgom 15, mindkettőnknek van barátja amúgy. Egyszer elmondtam én is az enyémnek, hogy attól félek, hogy a saját húgom jobban tetszik neki, mint én, de azt mondta, hogy igaz hogy nem ronda ő sem (tényleg nem), de én tetszem neki és engem szeret, nem őt.. és azóta ahogy jobban megismerte őt, még jobban rájöttem arra, hogy igazat mondott, húgom belső tulajdonságai között sok olyan van, ami taszítja, illetve a viselkedése is sokszor furcsa neki, aminek néha hangot is ad amikor esetleg kettőnk között szóba kerül. Tény és való, hogy belsőre kb ég és föld vagyunk, nem is lehet összehasonlítani minket. Mivel őszintén mondta ezeket a dolgokat, meg hát látom is, elhiszem neki, szóval tudom, hogy ha nem léteznék én, se járna vele. Meg már változtak a dolgok, szóval nem vagyok annyira féltékeny. :)
2013. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!