Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra hol találunk...

Karácsonyra hol találunk ilyen díszt?

Figyelt kérdés
Gömbdísz vagy mindenféle formályú dísz szettet? Mindenhol néztem már szinte a neten, múlthéten még a tescoba is (600 ft volt 4 kis darab gömb....) de mindenhol olyan drága...
2011. okt. 25. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Karácsony közelettével annyi lesz a boltokban,hogy nem is tudsz majd köztük választani.Főleg a nagyobb áruházakban pl.:Tesco,Cora,Aushan,Interspar stb. Mopt még nincs érte kereset,ezért nem is pakolják ki.
2011. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
FormáJú!!!!!! Nem ly-nal.
2011. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy szép dísz mindig drága.


Én csak javasolni tudom neked a KIKA áruházakat. Ott szép üvegdíszek (!) vannak. És persze nem olcsók, de tényleg szépek és üvegből vannak ami fő és nem olcsó fröccsentet műanyag és ronda társai...

2011. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy hoztak valami rendeletet, hogy karácsony előtt mennyivel lehet árusítani az ilyen jellegű termékeket, sőt az üzletek dekorációjára is vonatkozik, azt hiszem...
2011. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
novembertől bárhol találsz.
2011. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és mindenhol drága. utolsó voltam.
2011. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
09:47-es, igen sajnos nekem is ez a problémám, hogy mindenhol olyan méregdrága:/ így sem tudom, hogy mennyit kéne vennem egy 180 cm magas fára, de ebből kiindulva nem is fogok tudni eleget venni rá...
2011. okt. 25. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Karácsonyfa díszeket venni sosem egy éves projekt. Mi a teljes készletet 3 év alatt szedtük össze..:)
2011. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vaterán érdemes nézelődni, pár hete még olyan is volt, hogy komplett karácsonyfadíszek, igaz másodkézből, de valami 3 ezerért egy egész fányi dísz.

Illetve csináljatok saját kezűleg néhány díszt. Nagynénémék csináltak olyat, hogy kis textúrájú kartonból vágtak ki figurákat (fenyőfa, csillag, meg amilyen sütikiszúrójuk volt), lefújták bronzos festékkel és egy zöld selyemzsinórra tűzték őket. Akkor azért lett, mert olcsó, de máig azt használják, pedig ennek már húsz éve!

Valamint ha szép dús fát szeretnél, akkor mondj le idén a túl nagyról, és csak akkorát vegyél, amekkorára elegendők a díszek!

2011. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a drágább (nagyobb, érdekesebb formájú, díszesebb) díszekből vettem kb. 10 db-ot és hozzá ugyanazt a színvilágú sima egyszínű gömböket egy nagy átlátszó dobozzal és a fán egyenletesen elosztva teszem fel a drága díszeket a gömbökkel meg kitöltöm az üres részeket. A gömböket a Tescoban vettem pár éve, ilyen 1500 Ft körülire emlékszem és van benne vagy 30 db. A drága díszeknek némelyiknek darabja volt ennyi. Ráadásul mályvás-rózsaszínes a szín, csodálkoztam is, hogy a Tescoban ilyen színt is találok. Ha lecseng a halottak napja, elő fognak kerülni minden boltban a karácsonyi cuccok.
2011. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!