Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ilyen elkeserítőne...

Miért érzem ilyen elkeserítőnek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Párom volt barátnője a szakításuk után összejött párom öccsével. Most voltak 1 évesek, a srác megkérte a lány kezét.


Ezen teljesen kiborultam, mert anno exem is megkérte a kezét. Körülöttem minden korombeli lány menyasszony, feleség, stb. Én meg úgy érzem, velem van a baj. Volt egy 3 éves kapcsolatom, ahol szeptemberben még az eljegyzésről magyarázott, aztán lepattant a kolléganőjével (ezt már több helyen leírtam).


Párom exnőjét is eljegyezték, párom is, meg most az öccse is, mi is több, mint egy éve vagyunk együtt, én miért nem kaphatok egy qrva gyűrűt?


Lehet, hogy hisztis p.inának gondolnak most sokan, de annyira elkeserítő látni, hogy mindenki eljegyezve meg stb. Párom mondta, hogy velem sokkal boldogabb, meg abszolút nem azt érzi, amit az exével, hogy börtönbe zárja, mégis, ő "érdemes volt a gyűrűre", én meg nem.:(


22 éves vagyok, ő még sokáig nem akar semmi elkötelezettséget, én viszont nem akarok 30 évesen is itt tartani...


Velem van a baj?


2011. okt. 25. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Az eljegyzés manapság nem jelent semmit. az már jelent valamit, ha megkéri a kezedet h légy a felesége.


Lehet hogy az a másik lány mindkét fiúnál kierőszakolta azt a gyűrűt és te viszont nem. Nem lehet?


Mivel 22 vagy, valószínű hogy nem fogsz még férjhez menni, de nem is kell ilyen korán. Főleg, ha a párod is fiatal még.

2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
22éves vagyok és én se jegyeznék el egy lányt se még ilyen fiatalon. Miért divat ez manapság, hogy évekig nincs esküvő, csak jegyben járás? 22F
2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

7 éve vagyunk együtt.... Ismétlem 7 éve!!!!

15 voltam mikor összejöttem vele, most 22 vagyok, de még csak fel sem hozta az eljegyzést. Mikor én mondtam, annyit mondott,hogy ne aggódj, eljön majd a te időd is... Ez valahogy nem nyugtatott meg...Körülöttem is mindenki mennyasszony stb... :(

2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék férjhez menni ez igaz.:) Csak tényleg bárkivel találkozok, "Jajj, képzeld megkérték a kezem." És sajnos féltékeny vagyok rájuk, pedig nem szoktam ilyen lenni.

Csak bánt, hogy párom exét ő is meg az öccse is eljegyezte, az öccse feleségül kérte konkrétan.

Engem meg senki nem tart érdemesnek ilyenre. Pedig nem vagyok plázapi.csa, főzök, mosok, takarítok, mindent megcsinálok itthon. Páromtól tudom, hogy az exe semmit nem csinál otthon.

2011. okt. 25. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
26 (!) éves vagyok, és nekem sem kérték még meg a kezem. Igaz, a kapcsolat másfél éves, de egymást szeretjük, egymást akarjuk, ezt tudjuk is, és ilyen korban már ez szokott számítani, nem feltétlenül az együtt töltött idő hosszúsága. Féltékenynek én is féltékeny vagyok, ugyanis az én koromban már nem az eljegyzés a divat, hanem már rég férjnél vannak, és az 1-2-3 éves házassági évfordulójukat ünneplik (pl volt gimis osztályom több, mint fele). Úgy érzem, hogy én 30 évesen is itt fogok tartani, és sajnos ez nekem reálisabb is, mint neked.
2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, hisztis és irigy p...a vagy! 1 éve vagytok együtt, ez sem sok. Tudod, hogy a párod mit szeretne? Lehet, hogy ő még nem érzi magát elég érettnek az elkötelezettséghez. Én eljegyzést is akkor tartottam, amikor úgy éreztem, hogy tényleg össze is akarok házasodni a párommal, nem azért tartottam, hogy el tudjam csacsogni a barátnőimnek, én már menyasszony vagyok.
2011. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem akarom elcsacsogni a barátnőimnek nekem ez nem erről szól. Ha elolvastad volna figyelmesen amit írtam, akkor tudnád, hogy mi a problémám.
2011. okt. 25. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,akkor van szó eljegyzéskor,amikor az eljegyzéshez számított következő nyárra már meg van az időpont a polgári esküvőhöz.Addig csak szószerint egy qrva gyűrű lóg az ujjadon.Nem több.
2011. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!