Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a szabadságoma...

Nagyon szeretem a szabadságomat, folyton mérlegelek, nem tudom elviselni, ha korlátoznak. Így sose lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudom elviselni, ha valaki uralkodik rajtam, korlátoz a szabadságomban. Pl nehezen viselem el munkán is, hogy van valaki, aki felettem áll és "parancsolgat" (amugy van állandó melóhelyem, 3 éve). Nem értem, miért vagyok ilyen, uralkodó típus? Gondolom, így születtem, és ez az alaptermészetemhez tartozik.

Nagyon nehezen tűröm a tisztességtelenséget, igazságtalanságot-másokért is készségesen harcolok. Azt hiszem elég jó vagyok a dolgok, körülmények mérlegelésében-ha úgy látom, nincs mit veszíteni, lépek, ha van, akkor nyelek nagyot, és megyek tovább alázatosan. Bár a tévedés is előfordul. Szóval nem értem magam, néha zavar hogy állandóan jár az agyam, számít, összead-kivon..

Egyébként az emberek szeretnek-pl munkahelyemen is kérdezősködtek, hogy hova lettem, ha épp szabadságon voltam.. Hiányolnak, és ez jól esik nagyon, embernek érzem magam. Csak attól félek, hogy a karakterem miatt nem fogok olyan férfit találni, aki kitartana mellettem. Olyan vagyok, mint a szélvész, szeretem a történéseket, eseménydús életre vágyom. Dinamikus személyiség vagyok. Szerintetek...?


2011. okt. 25. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem volt kapcsolatod(és még szexuális téren is tapasztalatlan vagy),akkor a kérdés tárgytalan és felesleges megválaszolni.
2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hàny éves vagy?

Akàr a fiam is irhatta volna ezeket a kijelentéseket. Ugyanilyen gondolkodàsù.

2011. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk... Minden egyezik és az is, hogy nekem is kell a szabadtér, nagy intim szférára van szükségem. Nagyon uralkodó típus vagyok, van, aki ezt elviseli, nekem 5 és fél éves kapcsolatom most lett vége, nagyrészt emiatt, tehát miattam. Kis áldozatot kell hozni, ennyi a recept. És nem a másik, hanem magad miatt. :)
2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 23 éves. Volt egy hosszabb párkapcsolatom, 2 éves.
2011. okt. 25. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Dinamikus vagy és karakteres (nem "uralkodó" fajta -az más, nem pozitív. Tán inkább vezető tipus, - ahogy ma mondják: "leader").

Jó, hogy van benned altruizmus (kiállsz másokért); az meg különösen, hogy hibázás után képes vagy alázattal továbbmenni. Biztosan bocsánatot kérni is. Ami pedig a legjobb, hogy távolléted után mások hiányolnak. Rengeteg ember van a Földön, aki szeretne hiányozni..de nincs kinek.:(

Írod aztán, hogy attól tartasz: ilyen karakterrel nem találsz férfire, aki tartósan melletted marad. Én csak arra kérlek, ha bárki férfi sejteti, hogy azért nem "vállal fel" komoly kapcsolatra, mert a tulajdonságaid (igazságérzet, kiállni tudás, szabadságvágy, dinamizmus) nézetei szerint nem illenek "a" Nőhöz, azt - határozottan, civilizáltan - építsd le, hagyd el. "Likvidáld". Ha két-három "törökpasa"-jelöltet (akik szerint "a" Nő tétova, engedelmes, csendes, megadó, passzív) elküldesz, ahová való,("ODA", persze, - csak én ezt ki nem mondom!:-) ) a nyakamra a nagykést, hogy jön helyettük többször annyi, akinek imponálni fog egy életteli ember, akivel szövetséget lehet kötni jóra, rosszra. Ne add alább, mint amit érdemelsz. Válassz igényesen. Sikerüljön!

2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok..30/f
2011. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!