Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghalna az aki a legtöbbet...

Ha meghalna az aki a legtöbbet jelenti az életetekben, ti hogyan élnétek túl?

Figyelt kérdés
Azt írjátok kérlek, hogy mit tennétek, hogy ne legyen a mindennapotok olyan szörnyű.
2011. okt. 25. 17:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Ha a lányom meghalna,én biztos öngyilkos lennek,ez 100%.
2011. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
16%
én sajnos elvesztettem azt aki nagyon sokat jelentett. az a legszörnyűbb hogy 4 évig voltunk együtt és most ha meyek az utcán egy ujj lánnyal látom. amúgy velem az volt hogy 1 hónapig otthon ültem és sírtam hogy elvesztettem de utána a barátaim segítettek felkelni és elmentünk szórakozni , bulizni és így kevesebbet gondolok rá. de még most is fáj a szivem ha rá gondolok.
2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Nehezen de elengedném, azzal a tudattal hogy egyszer talán majd még találkozunk egy másik világban, életben, ki hogy nevezi.


Erre általában az szokott lenni a válasz hogy "uramatyám, hogy gondolhatsz ilyen butaságokra??". Rossz hír: nem butaság. Ugyanis előbb utóbb tényleg meg fog halni, az is akit te szeretsz kérdező és az is akit te szeretsz kedves olvasó/válaszadó, ugyanis ők is emberek, mi is azok vagyunk, mind meg fogunk halni. Annyit tehetünk hogy élvezzük az együtt töltött időt amíg lehet.

2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Második! Ti csak szakítottatok, nem? Mivel hogy írod, hogy másik lánnyal látod... Hát az közel sem ugyanaz, mintha meghal és úgy veszíted el...
2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Nem élném túl.
2011. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj mert van egy 4éves kislányunk.
2011. okt. 25. 17:21
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
De ugye ez csak elméleti kérdés? A párodnak nincs semmi baja?
2011. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

És meghalt a párod?már ne haragudj h megkérdezem.Őszinte részvétem akkor.szörnyű lehet.

valamilyen segitseged van?nagyszülök?

2011. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
3hete halt meg a feleségem autóbalesetben. Nekem is nagyon nehéz, de a lányomnak még nehezebb. Segítség az van, de őt semmi se pótolja. Nagyon hiányzik..
2011. okt. 25. 17:29
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit tennék, de utóbb befog következni. Legjobban anyukám halálától félek.
2011. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!