Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak bátyámnak születésna...

Mit adjak bátyámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 20 éves és azért ez mégis csak egy olyan kor amikor valami maradandót szeretnék neki adni. de egyszerűen elképzelésem nincs mit adhatnék. ékszert nem hord, tehát így a gravírozott karkötő amire gondoltam kiesett:D ötlet? aminek egy 20 éves férfiember örülne?:D a válaszokat előre is köszönöm. 17/L
2011. okt. 25. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti a focit, kedvenc csapatának a meze.. Ez mondjuk a legtöbb sporttal megoldható.
2011. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komoylan nem értem, hogy a fenébe nem kreatívak ennyire az emberek, főleg ha a saját bátyjukról van szó... TE ismered, a TE bátyád, találd már ki te, hogy mi az aminek örülne...
2011. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kérdés nem arra vonatkozott hogy ti mit adnátok az én bátyámnak, hanem hogy minek örülne egy húsz éves srác akit kb csak a katonaság meg a fegyverek érdekelnek. és ilyenkor már kitörölhetem a seggem a kreativitásommal , 10 évig festegettem ,ragasztgattam minden ünnepre. és a kérdés nem az volt hogy szerinted mennyire vagyok kreatív. :) de mindenesetre köszönöm hasznos tanácsod, magamtól sosem jöttem volna rá hogy ő az ÉN bátyám,és hogy ÉN kell adjak neki ajándékot.
2011. okt. 25. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
miért mi tudjuk, hogy TEA bátyád, aki ezeket szereti, minek örülne... senki nem tudja jobban innen, mint te... -.-
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!