Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírná valaki milyen egy...

Leírná valaki milyen egy igazi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem idealisztikus lányregény leírások érdekelnek ..hanem hogy a húsvér valóságban hogyan alakul egy szép igaz kapcsolat .


Nekem sosem udvaroltak .Vagy mert már ismertük egymást régebbről ,vagy mert nem akartak ,vagy mert nem hagytam ..

Nem tudom elképzelni milyen valakihez hazamenni és minden este hozzábújni avval az érzéssel h ez tényleg az amire vágytam -és már nem vágyom jobban az egyedül létemre ..

Hogy milyen valakivel megvalósítani programokat ..-a korábbi kapcsolataim csak a tervezgetésről szóltak ..v a testiségről .És bár ridegnek tűnik nem volt az ,csak kevés. És mivel a szerelemem ,a megbékélés és az otthon-érzet melegségét sosem éltem meg kapcsolatban eddig (nyilván önhibám miatt is ) nem tudom milyen lehet ..tartozni valakihez ..


(((Most megismertem egy fiút..aki szellemikben lelkiekben egészen izgalmas ..és már megint a szex került előtérbe ..és én valamiért félek ..pedig nem vagyok se prűd,se félős fajta -de most mégse tudom helyes e ha fordítva indul minden.. ))))


2011. okt. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolatlan egyetlen szabálya van: mindkét fél jól érezze magát benne.

Nem tudsz szabályokat felállítani, mert minden kapcsolat más és más.

2011. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A valóságban ezerféleképpen kialakulhat.


A szellemi háttere ilyesmi lehet, ami ennél a kérdésnél fogalmazódik meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szép gondolat ..a meghatottságig szép ,és olvastam Müllertől ,Oshotól , Jungtól is szívbemarkolóan szép gondolatokat .DE csak azt tudom mondani 27 évesen én még ezt nem tapasztaltam meg. Vagy engem szerettek és én nem tudtam, vagy én szerettem és engem nem szerettek ..
2011. okt. 25. 22:59
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint szeremmel ,amiből az egész táplálkozik .. -ja és ezt erre írtam : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2011. okt. 25. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ha felállítunk egy mércét, vagy egy idealisztikus elképzelést, akkor nehéz lesz hozzá találni egy éppen odaillő személyt. És nem szokott sikerülni.

A kapcsolat sajnos rendszerint olyan, hogy mindkét félnek tanulással, önmaga fejlesztésével kell fokozatosan egyre alkalmasabbá válni. Meg kell tanulni, hogy az a személy mit tud nyújtani , mit kaphatok, mit adhatok, mit tanulhatok tőle, mit tanulhat ő éntőlem. A folyamat lassú, és néha hullámvölgyek tarkítják.

Nem baj, ha fordítva van minden. Lehet az is, hogy a mérce van fordítva.

2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen ..lehet meg kell erőszakolnom ismét az érzelmi világom..bár ez nem tudom hova vezet, eddig se vitt sehova. azért köszi utolsó,lehet igazad van..
2011. okt. 25. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy a srác szellemiekben és lelkiekben izgalmas számodra. Ez jó jel. Beszélgettetek már komolyabban, hogy ő milyen szándékkal vágott bele a kapcsolatba? De nehogy ajtóstól ronts a házba egy ilyen kérdéssel, mert megijedhet. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok. A szex az kell. Az is lehet az egyik mozgatórugója egy kapcsolatnak. De kellenek a közös programok, beszélgetések is. Ha nem siet tőled haza a másik, mert jól érzitek együtt magatokat együtt, akkor elindult valami. Ha csak azért vagytok együtt, hogy egymás fizikai szükségleteit kielégítsétek, az is egyfajta kapcsolat,de kevés. Ismeri a barátaidat, vagy te az ő barátait? Mit részesít előnybe ha választania kell, téged, vagy a bulit a haverokkal? És te, ha neked kell választanod? Ezekre a kérdésekre kell megtalálnod a választ, ha egy komoly kapcsolatra vágysz. Mindkét félnek tisztában kell lenni a másik érzéseivel és szándékával.

15 éve vagyok együtt a párommal, sokat beszélgettünk előtte, mielőtt igazán összejöttünk volna. Nekem mindig a magas srácok tetszettek. Mondtam is a barátnőmnek akkor, hogyha ez a srác 10 cm-rel magasabb lenne, én isten bizony bele tudnék szeretni. Ha agyilag egy hullámhosszon vagytok, és a szex is jó, akkor elindult egy kapcsolat. Innentől kezdve 2 emberes a dolog, meg kell tanulni alkalmazkodni a másikhoz. Én bevezetném a próbaházasság intézményét.Minimum fél évet együtt kellene élni mindenkinek, mielőtt összeházasodnak. Ennyi idő kell, hogy mindenki tisztában legyen azzal, hogy tényleg ez az amire vágyott.


Hidd el, minden zsák megtalálja a saját foltját!

Neked is sikerülni fog!

2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha szerelmes leszel és ugyanúgy viszontszeretnek,akkor tudni fogod ezekre a kérdésekre a választ!


Annyi,hogy ezek tényleg szép érzések,a legszebbek a világon.

Nekem is eddig minden kapcsolatom megrekedt egy szinten,vagy a testiség került előtérbe,vagy pedig más.De egyik sem töltötte ki az életem.Valami mindig hiányzott!Tenni és küzdeni kell egy kapcsolatért,mindkét félnek.Ez tuti.


Az,hogy most ismerkedsz valakivel és aggódsz a testiség miatt,szerintem teljesen normális.Mondjuk a testiség is egy kifejezésmódja a szeretetnek,szerelemnek.

Idő kell ahhoz,amikor már magunk is tudjunk a másik visekledéséből,szavaiból,tetteiből és a testiségből is,hogy igazán szeret minket!Ennek köze van a bizalomhoz :)


Szerintem egy igazi kapcsolat:

Jól indul,sok találka,sok élmény,új programok,lassú közeledés,testiség,randevúk,kézenfogva együtt menni mindenhova,a másik felvállalása minden környezetben,majd együttalvás,együttlakás.Idővel pedig családalapítás.Persze lehet úgy is,hogy a dolgok közepébe vágunk,hamar nekiesik egymásnak s csak aztán alakulnak ki az érzelmek.Erre nincs recept!

2011. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!