Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy huszonéves...

Lehetséges egy huszonéves lánnyal komoly kapcsolat esetleg házasság?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a mai húszas csajokat csak a buli meg a pláza érdekli. Egyik sem akar "kikötni" senki mellett, sem dolgozni. Viszont nekem mások az elvárásaim. Nem vagyok bulizós, család és gyerek amit akarok. A 30-as vagy 40-hez közeli nőknél a próbálkozás meg szinte lehetetlen. Azok meg nem akarnak egy húszas pasit maguknak. Létezik egyáltalán olyan húszas nő, aki családra vágyik és nem egy bulizós p*csa?
2011. okt. 26. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
93%

Igazán nem értem, hogy a komoly kapcsolat netán házaság miért zárja ki a szórakozást.

22 évesen mentem férjhez, ami kimondottan korainak számít. Mégis, amíg meg nem született a kisfiunk 3 évvel később, ugyanolyan bulizós voltam, mint korábban. Sőt, még jobban is, mert a szüleim, amíg otthon laktam, erősen korlátoztak (igen, húszévesen is - van ilyen), úgyhogy, mondhatni abban a három évben "tomboltam ki" magam igazán.

Attól, hogy valakinek jegygyűrű van az ujján, még nyugodtan járhat szórakozni, a buli nem feltétlenül az egyéjszakás kalandokról kell, hogy szóljon.

Nyilván, miután megszületett a baba, megváltozott az élet, de addigra nem 20 voltam, hanem 25, nem mindegy. Sok dolgot át kellett értékelnem, több "barátnőt" - ma már csak úgy, mondanám, ivócimborát - elvesztettem, mert nem voltak képesek felfogni, hogy szoptatás mellett nem fogom magam tequilával az asztal alá inni, és bizony 8-ra otthon kell lennem, mert az apja nem tudja megszoptatni. De nem tűnt el mindenki, most már újra el tudok járni, ritkábban, mint korábban, de megoldjuk.

Attól, hogy valakiből huszonévesen anya lesz, még nem feltétlenül temeti el magát. És az sem mindegy, 21 vagy 29 évesen történik vele.

2011. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
40%

Vannak olyan lányok is, akik komoly kapcsolatot akarnak és nem minden nap más ágyából kelnek fel... csak kevesen. Nehéz őket megtalálni, nem is érdemes ezen görcsölni. Én már letettem arról, hogy ilyen lányt találjak. Nagyjából feleljen meg az igényeimnek, szeressük egymást, aztán kész.

22F

2011. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
68%

\o jelentkezem házasságra, családalapításra szenvedélyektől mentesen. Na jó.. egy szenvedélyem van: szenvedélyesen szeretni ^^ :( csak eddig nem találtam olyan férfit, aki örült volna annak, ha szeretve van, és emberként bánnak vele... :(


21/L

2011. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
64%
Az én unokahúgom példája:17 évesen megismerte a párját.19évesen férjhez ment,jött a baba,abbahagyta az egyetemet,mondta halaszt fél évet,aztán gyerek után vissza ment,de fél év után abbahagyta,mert nem bírta/akarta/gyerek mellett,erre jött a második baba.Soha nem dolgozott a szülei és srác dolgozott éjjel nappal,hogy előteremtsenek neki mindent.Persze minden kevés,nem jó.Most 26 szeretője van egy ideje,amiről a férje is tud!A szülei a szemetek,meg a férje persze.A gyerekek miatt vannak együtt.
2011. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
73%
20 éves vagyok, menyasszony. A párommal 4 és fél éve vagyunk együtt, kb két év múlva készülünk házasodni (akkor végez a fősulival), és rá két évre tervezzük a gyereket (akkor végzem az orvosin, és még a rezidens képzés előtt szeretnék szülni). Nem minden huszonéves bulizós plázap*csa, csak rossz helyen keresgélsz ;)
2011. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
61%

ma 10:09!


Szép ez a terv, de ezt véghez is kell tudni vinni. Sok sikert és persze boldogságot kívánok:) 22F

2011. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
15%

09:42!


"csak eddig nem találtam olyan férfit, aki örült volna annak, ha szeretve van, és emberként bánnak vele... :( "


Jaj, de nagyon rossz duma. Főleg, hogy minden férfi arra vágyik, hogy szeressék és ne kihasználják. Szerintem neked van valami hibád, hogy eddig nem találtál normális férfit. Vagy nem vagy valami szép, vagy... Nem bántásból írom. De egy lány könnyen talál magának normális fiút, viszont fordítva ez nem igaz. 22F

2011. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
65%

ma 10:11


Köszi :) Szerintem jó, hogy van "tervünk", nem csak úgy tengünk, hogy "majd csak lesz valahogy", persze ezer buktatója lehet, de én optimista vagyok, és bízom benne, hogy sikerül :)

2011. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
55%
kapaszkodj meg, én sem vagyok bulizós :) 24 éves vagyok, több, mint 4 éve kapcsolatban, első szerelem, első pasi, így értsd, és jövőre hozzámegyek. akarok gyereket, szép házat, biztos állást. A buli nálam kimerül annyiban, hogy havonta egyszer kétszer beülünk a barátaimmal valahova sütizni, teázni, iszunk egy koktélt vagy valami hasonló. Néha a párommal elmegyünk egy-egy szórakozó helyre, ott hallgatjuk a bandákat, legurítok egy felest, vagy egy vodka narancsot, és ennyi. éjfélre otthon vagyok, max. egy óra. ez évente két alkalom. Na, terveznél velem? szerintem te keresgélsz rossz helyen :(
2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
82%

En 19 a párom 26 volt amikor megismerkedtunk. 5 év után házasodtunk ossze, az idén szuletett meg az elso babánk.


25/N

2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!