Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szeretőt tart,...

A feleségem szeretőt tart, már egyszer elhagyott, aztán azt mondta, hogy vége, de most ismét találkozik vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve volt először, hogy megtudtam, megcsalt, akkor azt mondta, hogy magányosnak érezte magát, aztán többször előfordult, majd elhagyott egy időre, el is költözött. Aztán visszajött, mondván vége lett a kapcsolatnak, visszafogadtam és éltünk tovább. Lehet hogy nem kellett volna, de félretettem a büszkeségemet és azt mondtam, hogy kezdjünk mindent elölről. De most ismét visszatért az a férfi az életébe, olyan leveleket találtam, amikbe az volt írva, hogy a pasas nagyon szerelmes és nem bír a feleségem nélkül élni, haldoklik nélküle. A feleségem azt mondta, hogy már vége van, de az egyik levélben azt írta neki, hogy ő is szereti „mindennél jobban”, de véget kell vetni ennek a férje miatt. Nem szeretném taglalni, hogy miért nem váltam el tőle, nem értené senki. Mit tehetnék ezek után?
2011. okt. 26. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Beszéld meg vele, mond el, hogy elolvastad a leveleket és hagyd elmenni.
2011. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Te oregem vagy nagyon szerelmes vagy, vagy nagyon hulye...
2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Amikor először megcsalt, akkor kellett volna elküldeni, és többet szóba sem állni vele. Imádom, hogy a nőknek mindig van vmi jó indokuk arra, hogy félrekúrnak. Szegényke magányos volt. És ugye nem lehet leülni és megbeszélni. Küldd el.Ennyi.
2011. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Igen itt könnyű azt mondani hagyd el,,,de én azt mondom.hogy szerezd vissza.

Nem tudja mit akar segíts neki,hogy azt akarja,hogy te keljél neki,,,hisz vissza jött hozzád.

2011. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ne hagyd magad alázni.Válj el.
2011. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem üljetek le beszélgetni,mondd el neki,hogy tudsz a levelekről,vond kérdőre,és utána dönts a sorsotokról.
2011. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
ha azt írja a férfinek hogyn agyon szereti, akkor valoszínű hogy azért van veled, mert sajnál téged... h milezs ha ő elmegy vele és jajj itt maradsz egyedül. Ez tipikus női érzelmekkel átitatott -hibás- gondolkozásmód.
2011. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Gyorgyi28 ***** válasza:

Kommunikáció!!!

Remélem azért nem akarsz elválni, mert annyira szereted és nem valami más ostoba indok miatt...

Ajánlom ezt a filmet:

[link]

Nekem amúgy szimpatikus, hogy vissza akarod szerezni, bár őszintén én sosem tudtam volna megbocsátani. Lehet, hogy gyenge vagyok...

Sok sikert és kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaitok!

2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem sajnos, vagy nem sajnos. Ő nyilvánvalóan mást szeret, de nekem az is elég, ha azért van velem, mert biztonságban érzi magát a házasságunkban, ezért is bocsátottam meg neki. Nem tudom, férfias-e vagy sem, amit teszek, de már 45 évesen nem akarok mindent elölről kezdeni.
2011. okt. 26. 19:05
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer még TALÁN megbotolhat valaki, de ha már rendszert csinál belőle.....

Szerintem kezdj el te is ismerkedni, légy nyitottabb a hölgyekkel. Nem érdemes megaláznod magad egy nő miatt sem (és ezt én mint nő írom). Ilyenkor az ember úgy érzi, soha nem tudna mást szeretni, de az idő mindenre gyógyír. Előbb utóbb találnál olyan társat, aki szeret, értékel és tisztel téged.

2011. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!