Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el? Nem vagyok...

Mit ronthattam el? Nem vagyok ronda, házisárkány sem mégis elhagyott?

Figyelt kérdés
sokan megnéznek utcán is, csinos vagyok nem vagyok egy féltékeny hárpia, házisárkány sem, fiatal vagyok mégis elhagyott a 15 évvel idősebb barátom. mit ronthattam el? semmi jele nem volt de mégis megtette
2011. okt. 27. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokszor nincs oka annak, hogy kihűlnek az érzelmek. Egyszerűen nem ő neked az igazi és te sem neki.

Ez nem azon múlik hogy hogy nézel ki persze azon is, de ha valakit nem szeretsz igazán,akkor lehet ő akármilyen.

Azt javaslom maradjatok barátok, erről nem tehettek, de ettől még mindketten ugyanolyan emberek vagytok, csak nem illetek össze.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, ugyanúgy barátok vagyunk, bármiben számíthat rám, és én is rá.

2011. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem történt, valamiért úgy érezte nem te vagy az igazi neki. Ne magadban keresd a hibát! Neki mások az igényei.
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nwm rontottál el semmit. Veled is simán megeshet, hogy egyik percről a másikra minden előjel és magyarázat nélkül kiábrándulsz valakiből. Sajnos jelen helyzetben te szívtad meg, már elnézést a megfogalmazásért. Mit tehetsz? Semmit.
2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz elrontani semmit, hogy ilyesmi előforduljon. Még az is meglehet, hogy az a másik külsőre sem olyan csinos mint te, szellemiekben sem üti meg a te szintedet és mégis megtörténik. Amire én gondolok, hogy lélekben közelebb kerültek egymáshoz, és lélekben jobban kötődnek egymáshoz, mint a párod veled.


Nem tudsz mit tenni. Fogadd el, próbálj meg belenyugodni. Amit az első hozzászóló írt tanácsot, szerintem is az egy járható út. Az idő majd megoldja.

2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kiszeretett belőled, esetleg beleszeretett másba.
2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi itt ennyiből nem tudjuk megmondani. Tőle kéne megkérdezned, az lenne a fair, ha a szakítás előtt (de még ha után, az is jó), elmondaná, hogy mi vezetett eddig. Ha nem mondja el, akkor pedig neked kell rájönnöd, hogy mit ronthattál el. Persze kettőn áll a vásár, nyilván ő is elrontott valamit, de neked a saját hibáidra kell rájönnöd, hogy a következő kapcsolatodban tanulhass belőle.
2011. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csípj fel egy másik pasit.
2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,de az az első gondolatom,hogy a 15 évvel idősebb párod,lecserélt egy MÉG fiatalabbra...

Ezek szerint nem csak a közel egyidős feleségeket hagyják el a férfiak,egy jóval fiatalabb nőért...

Teérted nem hagyta ott véletlenül a feleségét?

Azt,hogy SZERINTE mit rontottál el,hogy elhagyott,CSAK Ő tudja neked elmondani,mi nem...

2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ez egy olyan dolog, hogy a szerelem vak. Lehet, hogy a következő nője házisárkány lesz, hárpia lesz és még szép sem lesz, mégis annyira megfogja benne valami az exedet, hogy ő lesz neki az igazi. Ezek a dolgok néha csak megtörténnek, nem kell ahhoz elrontani semmit, hogy csak úgy kiszeressen belőled. Én is ugyanebben a helyzetben voltam, pár hónapja hagyott el a párom ugyanezért. Megmondta, hogy kedves és csinos vagyok, de elmúlt a vonzalom és kész.
2011. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!