Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ez mennyire normális?

Szülők ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A feleségemnek szoktam sokat segíteni porszívózok, mosogatok meg hasonló házimunkák mert most született babánk, de sokszor csak hisztizik hála képen, és nem utolsó sorban semmi szex nincs mostanság. A terhesség ideje alatt azért mert terhes most meg azért mert fáradt meg nincs kedve. Ez normális vagy le kellene ülni beszélgetni? Vagy madárnak néz, hogy megcsinálok Neki sok mindent Ő meg szexre sem hajlandó semmilyen formában csak a hiszti megy?
2011. okt. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi idős a babátok?
2011. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen leülnék vele beszélgetni, mert ha tényleg úgy van ahogy mondod, hogy neki csak a babával kell törődnie, te minden mást megcsinálsz, akkor bizony indokolatlan a hiszti. Ilyenkor a hormonháztartás kicsit felborul, de ez azért valóban kicsit sok. Szülés utáni depresszió? Olvass utána, hátha vannak tünetek, és ez a gond.
2011. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
13%

Este összecsomagolsz pár cuccot egy bőröndbe és közlöd, hogy mész a szeretődhöz, aki szintén kismama, de rendben tartja a lakást, és fenomenális az ágyban.

2 óra múlva hazamész, közlöd, hogy csak vicceltél, és megkérded, hajlandó-e változtatni.

Nagy örömszex lesz!!!

2011. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
69%
Miért Te a sexért cserébe segítesz? Csak annak a reménye motivál? Nem hallottál még arról, hogy egy gyermek kihordása milyen változásokat indit el egy nő szervezetében? A libidó hiánya bizonyos ideig természetes mert a szervezet egy egész más hormon termelésére van átállítva. Javaslom olvass utána a témának és a feleségedet embernek tekintsd ne sexuális tárgynak vagy robotnak aminél bedobsz egy porszívózást és kijön belőle egy "húú de kivánom, hogy megdugj apa" Különben a simán per hisztinek titulált dolgok is a felborult hormonháztartás következményei. Nagyon türelmetlen vagy!
2011. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
2 hónapos még csak
2011. okt. 27. 13:17
 6/57 anonim ***** válasza:
96%

Amíg pici a baba, és a feleséged sokat szoptat, sajnos természetes, hogy kevésbé kívánja a szexet. Puszta biológia. Az ő részéről normális, viszont a tiedről is az, hogy neked ez így nem oké, úgyhogy tényleg le kéne ülni és kompromisszumokat kötni.

Az is érthető, hogy kevesebb ideje van a házimunkára, mert egy pici, folyton síró baba tényleg nagyon fárasztó. Nagyon szép tőled, hogy ebben segíted, és nem kéne, hogy hisztizzen, de erre is csak azt tudom mondani, hogy beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés. Mert ezt csak ti ketten tudjátok megoldani, mi itt okos tanácsokkal nem.


u.i. Nálunk is ez volt, fél évig a szex gondolatától is rázott a hideg, azóta viszont jobb, mint korábban volt. Türelem. :)

2011. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
24%

Elhiszem, hogy a feleséged fáradt (mondjuk kap tőled segítséget) de szerintem madárnak néz. Bocsi, hogy ezt mondom.

A férjemmel nekünk is van egy 1éves lányunk. Tényleg 24órás meló, de nemcsak Anya vagyok, hanem Feleség is, a férjem Szeretője, szóval nem hanyagolhatom el, sem lelkileg, sem testileg. Nekem is vannak olyan estéim, hogy bealszok a gyerekkel már este fél9kor, de hajnalban akkor odabújok hozzá...

Szóval szerintem lusta és ezt meg kellene vele beszélned mindenképp, hogyha nem változtat, akkor tönkre is mehet a házasságotok, mert el fogtok távolodni egymástól.

2011. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
97%
Ja, még valami eszembe jutott. Természetes úton született a baba? Volt gátmetszés? Ha igen, akkor annak a helye is nagyon fáj szeretkezés közben az első időkben. Nem csoda, hogy sok kedve nincs hozzá.
2011. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 coffeez ***** válasza:
30%
Ne aggódj, belefér. Illetve mégsem.. Nekünk 8 hónapos a babánk, mi speciel végigszexeltük az egész várandósságot, pedig túl is hordtam :) Nem, én nem tartom fairnek, most h látom semmilyen formában. Én ilyet sose tennék. Előfordul h nekem nincs kedvem, de azért Neki kedveskedek. Basszus hát férfi, ennyi. Én ki se bírnám egy hónapig sem. És akármit mondd a nejed, szüksége van rá, az orgazmusra. És ha Te kezdenéd el őt kényezteteni mikor a baba már alszik? Ellökne? Csak nem.. Megjegyzem a kisbabák olyan mélyen alszanak, hogy meg se hallják,ha ez aggasztja. Dícsérgesd milyen csinos, milyen jó anya, hogy milyen büszke vagy rá, és megszépült és még kívánatosabb mint valaha. Nekem bejönne :)
2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
33%

13:15 válaszoló!Te meg egy arrogáns bunkó vagy!

Nem basszus nem szexért csinálja,de ha már leveszi a házimunka terheit a nejéről,nem lehet olyan fáradt,mint amennyire mondja...Nem tért ki arra a kérdező,hogy problémás lehet e a gyerek,de feltételezem nem.Inkább beszélgess el vele kedves kérdező.Sok sikert!:-)

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!