Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mikor (hány éves korában...

Kinek mikor (hány éves korában) lett normális vagy jó a kapcsolata a szüleivel?

Figyelt kérdés
Én már bőven 20 felett voltam, amikor javulni kezdett, és most, 30 után érzem úgy, hogy igazán jó a kapcsolatom a szüleimmel. Persze, van olyan, hogy egymás idegeire megyünk, vagy türelmetlenek vagyunk a másikkal, de sokkal őszintébb a kapcsolatunk, többet tudunk beszélgetni, jobban számíthatunk a másikra, jobban megbízunk egymásban stb.
2011. okt. 27. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is így volt,de ez érthető mert felnőttek lettünk.
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
40 körül.
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindig is jó volt a kapcsolatom a szüleimmel; nem voltam/vagyok lázadó..
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok sosem beszéltünk meg semmit egymással és most se, bár elég komplikált az én ügyem mert anyukám még csak 37 szóval mikor felnőttem ő is gyerek volt apukám nem volt, most már őt is ismerem és szeretem de vele se olyan a kapcsolat ami érthető, így a nagymamám nevelt aki meg régimódi így senkivel nem tárgyaltam soha, most anyum még mindig olyan gyerek mint volt szóval a kapcsolat bár jó, sőt jobb is mint legtöbb helyen mert szinte barátnők vagyunk de magánügyeket soha nem ebszélek meg velük. 22/L
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
azért írtam 22/l-et a végére mert januárban leszek 22 :)
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt rossz kapcsolatunk, de kétségtelenül sokat változott (jó irányban), mikor saját családom lett (29-30 éves koromban).
2011. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig nem jó.Sohasem volt az..
2011. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LadyLee ***** válasza:

Változó, mindig is voltak jobb és rosszabb időszakok.


Most (27 évesen) pont úgy tűnik, hogy sikerül megtalálni az egyensúlyt, hogy ne telepedjenek rám / zaklassanak egyfolytában, de azért tudjunk is nagyjából egymás dolgairól.

2011. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elváltak a szüleim, amiért szerintem egyértelműen anyu a hibás. Ezért ezt sosem bocsátottam meg neki, ő is érzi. Szóval nem túl jó a kapcsolatunk. Apuval mindig jó volt, de sajnos ő már meghalt. Csak anyu maradt nekem, de hát ő elég érdekes ember. Már újra férjhez ment, és nyíltan meg is mondta, hogy van új családja, és nekem ebben nincs helyem. Sokáig haragudtam rá emiatt is, de most már ezzel megbékéltem. Őt ilyennek kell elfogadni, és kész. Azt tudomásul kell vennem, hogy rá nem igazán számíthatok, szerencsére a házasságom jó, szóval nem vagyok egyedül. Anyut azért gyakran látogatom, hetente, kéthetente, és igyekszünk jó képet vágni egymáshoz. Most vagyok 35 éves. Az unokákat szereti, csak nem túl gyakran. Fényképen nagyon édesek.
2011. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én még nem érzem.

34N

2011. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!