Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne ez ajándéknak a...

Jó lenne ez ajándéknak a páromnak (Fiúk/férfiak ti is írjatok légyszi)?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudtuk megünnepelni az egész évfordulót megbeszéltük szeretnénk majd a félévet (azaz most leszünk 3,5 éve együtt). Sokan gondolkoztam mit vehetnék neki, de nem akarok semmi sablont venni, vagy olyat amilyet már vettem. Arra gondoltam veszek neki focimeccsre jegyet és egyet pluszba, hogy valakit vihessen magával. Én nem szeretem a focit de nem bánom ha lesz egy kis "pasis kimenője". Nem tudom jó ajándék lenne-e neki a két jegy. Focizik és szereti is, szokott alkalmanként meccsekre járni is a sajátján kívül. A jegy mellé kap egy vacsit. :)
2011. okt. 27. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez így tökéletes!
2011. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is jó! Mondjuk vacsiztok egy jót elvagytok és ezek mellé még focijegyet is kap valamikorra tök jó ötlet :)
2011. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem fura, hogy ha már a TI évfordulótok akkor miért mással menjen el... a barátomat ismerve ő kiakadna rajta
2011. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Istenno vagy!!! ;)


37F

2011. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet :) Kettesben vacsi, és utána átadod a jegyeket, hogy másik nap kap egy kis pasis kimenőt. Biztos örülni fog, mert így romantikus vacsi is lesz + pasis ajándéka is. Ezen nem tudom, miért akadna ki bárki, de általában a pasik azét FÉRFIAK is, nem csak romantikus lovagok. És szeretik, ha ezt mi nők is tudjuk :)
2011. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ne "tárgyi"ajándékkal lepd meg hanem mondjuk egy ( béby)!!!XD 40F
2011. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem jó ötlet... a TI ünnepeteken ő mással megy el valahová... nem igazán értem.
2011. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól függ, hogy milyen meccsre szeretnél neki jegyet venni.. Mert pl ha esetleg Fradi, oda szükséges egy szurkolói kártya kibocsátása, szóval ilyennek mindenképpen nézz utána.
2011. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jónak jó lenne az ajándék, ha te mennél vele. Elég érdekesen jön le, hogy a ti "ünnepeteken" mással küldöd el foci meccsre.
2011. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztosan kapok rá jegyet. Megünnepeljük együtt a meccs totál más időpontban lenne. Sok időt töltünk együtt és mostanában sokat dolgozik, ezért is gondoltam jól esne neki egy ilyen dolog is. :) Köszönöm a válaszaitokat.
2011. okt. 27. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!