Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak apukámnak karácsonyr...

Mit adjak apukámnak karácsonyra ami olcsó és jó is? (lehet saját készítésű is ha van ötlet)

Figyelt kérdés
Aki kifikázik hogy miért kéne nincs is karácsony meg hol vagyunk még attól? az inkább tartsa magában mondandóját és ezért mert én inkább előre megveszem ami kell és nem az utolsó pillanatra hagyok mindent. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyire vagytok jóban? Van-e hobbyja?

Ha nagyon jó a kapcsolatotok könyv pl: 1000 indok, hogy miért vagy a világ legjobb apukája.

De segíts, hogy kicsit "megismerjük"

2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én idén az apumat befizetem egy masszázsra, szóval utalványt fog kapni:)
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha édes száju akkor sok féle házi készitésü apró sütit.

Élményt : szinház,kiállitás jegyet, Vagy tölts el vele kettesbe 1 napot.

Tavaly én apunak összeraktam 1 albumba azokat a fényképeket amikor kicsi voltam és ketten vagyunk rajta a Libribe szép könyvbe bekötöték.

Ujaság előfizetést,

2011. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeret enni hobbija nincsen mert sok munkája van igaz mindig panaszkodik hogy masszírozza meg valaki a hátát meg a lábát tehát nem rossz ötlet!
2011. okt. 27. 18:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jó a kapcsolatunk és ez a könyv is jó ötlet!
2011. okt. 27. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet elég olcsó és csak nagyon kevesen részesülnek benne!
2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

attól is függ, hol laksz. Bp-ről tudok pár ötletet mondani, de elképzelhető, hogy ilyesmit simán találsz ott is, ahol laksz... persze nem biztos, hogy apukádnak ezek az ajándékok jók, hiszen mi nyilván nem ismerjük úgy, mint te

-100 Ft-os, eurós vboltokban néha tök jó dolgokat ki lehezt fogni (egész szép határidőnaplót, öcsémnek kenutúrára bádogbögrét stb. találtam már 300 Ft-ért)

-egyes helyeken vannak könyvesstandok/boltok, ahol 400-700 Ft-ért lehet venni jó minőségű, új könyveket (szinte minden témában, regénytől kezdve dokumentumkönyvekig mindent)

-egy szép tollkészlet (már lehet kapni 1000 Ft alatt is minőségibbet)

-egy textil vagy filc karácsonyi zoknit tölts meg apróságokkal (mehet bele darabos bonbon, szaloncukor, öngyújtó, sörnyitó, cipőfűző, mécses-bármi, aminek örülne vagy szüksége lehet rá)

2011. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balogh Csilla&Barbi válasza:

Mi a tesómmal apukámnak egy övet vettünk.

:)

2012. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!