Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az öngyilkosság...

Lehet, hogy az öngyilkosság lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Az életem romokban hever. Most vagyok 12.-es. Matekból már bukásra állok, sőt nyáron pótvizsgáznom kellett. Anyám állandóan traktál, hogy lehetek ennyire szerencsétlen. Néha azzal is jön, hogy engem senki nem akart a családból, csak úgy "becsúsztam". Néha már tényleg azt érzem, hogy mindenki ellenem van. Ha még ez sem lenne elég, akkor lehet, hogy még rákos is vagyok. Hát nagyszerű... :( A családomban mindenkinek csak fájdalmat/ csalódást okozok. Nem bírok így élni tovább.. :'( Valaki segítsen.
2011. okt. 27. 18:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
Keress fel egy keresztény gyülekezetet! Komolyan mondom!
2011. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság sohasem megoldás.

Mutasd meg hogy te jobb vagy még ha nehéz is.

Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan privátba :)

2011. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
59%
És a keresztények mit csinálnak vele? Megkeresztelik? Szerintem sz*rd le anyád.
2011. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Nem gondolom, hogy az lenne a megoldás....

Hogy állsz a párkapcsolatok terén? Van valakid? Van bármi olyan terület, amiben sikeresnek érzed magad?

Mióta van ez így?

Erről a rákos dologról ki tud?


Üdv

2011. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
32%

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37

Jó nagy tapló lehetsz, öreg!

2011. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
51%
Pártolom az elsőt!! Ha tényleg öngyilkosságot fontolgatsz, tudd, hogy ez tényleg nem megoldás. És mit veszthetsz vele, ha megpróbálod akkor, hogy talán Isten tud segíteni. Érdemes lenne, mert be fog válni!!!!
2011. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálom, hogy így odab*assza anyukád a fejedhez, hogy csak becsúsztál... Szerintem gerinctelen dolog. :(

Remélem, nem vagy beteg, és hidd el, ha akarod, lehet még jobb életed, ne dobd el!! Lehet, hogy 1-2 nap, lehet, hogy pár év, de találsz majd valakit, akit szeretni fogsz, dolgozol, lesznek gyerekeid, boldog leszel, a szüleidtől kapott "pofonokat" pedig elfelejted!

Fel a fejjel! Élet csak egyszer van, légy a saját szerencséd kovácsa!

2011. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
55%

nincs kedvem velem jönni?

én is ezen a szinten vagyok csak két évvel húztam tovább eddig

2011. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
67%

"Élet csak egyszer van"


Ezt honnan tudod?

2011. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%
Na most komolyan írom. Senkit ne vegyél komolyan csak engem és csináld amit írtam az előbb. Akik ilyet irkálnak azoknak fogalmuk sincs semmiről, csak hobbiszerűen válaszolgatnak lehetőleg olyan kérdésekre amelyekről fogalmuk sincs, sosem találkoztak a problémával, maximum elképesztő képzelőtehetségükkel megpróbálják magukat beleélni a helyzetedbe. Őszintén. Egyetlen megoldás van, de az nem az h álljál be kereszténynek, sőt nem is kell magad körülmetélni, hanem simán, egyszerűen, természetesen, magától értetőtő módon - SZ*RD LE ANYÁD. tíííííííííííííííííííralalalalallalalalalalallalalallaaaa
2011. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!