Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal egyre többet...

Anyukámmal egyre többet veszekszünk. Pl a hajam bemelíroztattam azt mondta hülye vagyok. Nem azt teszem amit ő mond és már nem is szeretem.25 éves vagyok, lány. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam az elköltözésen de félek.
2011. okt. 27. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

25 évesen?? mi köze van hozzá mit csinálsz??

Miért félsz elköltözni?? ha van hova akkor menj..mi a kérdés?

2011. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Istenem mit ne adnék, ha ennyi problémám lenne! Nőj fel először is és engedd el anyád szoknyáját. 25 éves vagy nem kéne lassan önállósodni?
2011. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
82%
pontosan.25 éves vagy és vele élsz,akkor mindig "anyucipicilánya" fogsz maradni.mindig mindenbe bele fog szólni.:P
2011. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
63%
Hát nem tudom.Egy költözéssel rengeteg gond lehet ha félsz még ne.Akkor majd vissza se mehetsz.Amikor úgy érzed kész vagy rá akkor költözz.Addig is el kell viselned az anyukádat *-* Egyébként meg addig örülj amíg él :p
2011. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem költözz el, ha ritkábban látod minden rendben lesz köztetek legalább is nem lesznek vitáitok ilyen hülyeségeken.
2012. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%
Szerintem el kell költöznöd. Építsd a jövődet. Nem mondom, hogy költözz más országba de egy saját otthon kialakítása mindenképp megoldás lehet. Én 19 évesen költöztem Dublinba egy bőröndel és egy kevés pénzel a zsebembe, de számomra ez megoldás volt mindenre. Az anyukák általába nem tudják elfogadni, hogy a gyermekük felnő de muszály. Ne félj! Vágj bele és meglátod, sikerülni fog! Hajrá!
2014. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
33%
Nyírd ki anyukád és ha nem lesz majd hiányolhatod hogy beleszól az életedbe!!!HIDD EL ANYUKÁD CSAK JÓT AKAR NEKED ÖRÜLJ NEKI HOGY VAN MEG HOGY OTT LAKHATSZ NÁLA!!!
2015. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
7/7 nek üzenem, hogy örökké nem lakhat ott, sose lesz belőle akkor önálló, felnőtt ember..
2015. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Na jó, üzend szépen a többi ilyen hülyének hogy HA FELNÖTT VAGY AKKOR K**VÁRA NEM DÖNT MÁR A KI****OT ÉLETEDRŐL, MIT FÉLSZ?!?!? HUZZÁL A SZERETÖDHÖZ VAGY A BARÁTODHOZ VAGY MITOM ÉN CSAK MENY ÉS KŐLTÖZ EEEEEEL!!!
2015. aug. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1%
Csak jot akar neked h ne rontsd el a hajad ilyen fiatalon. Nem kell koltozni
2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!