Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznéd magad egy olyan...

Hogy éreznéd magad egy olyan kapcsolatban, ahol a fiú családja nem hagy békén bennetek, állandóan a nyakatokra járnak?

Figyelt kérdés
vagy csak én érzem ezt fojtogatónak?!
2011. okt. 27. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Téged legalább látogatnak! :D Az én apósom azt se tudja, hogy hol lakunk, Anyósom eddig 2x volt nálunk a 2 év alatt, és egy városba lakunk! :)
2011. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én rosszul! elmennék otthonról...
2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma pl: 3-szor voltak

mind a 3-szor ugy 30 percet

2011. okt. 27. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyissatok ajtót! Nem vagytok otthon! :) Elmentetek a boltba.... :)

És mit mondanak, miért mentek? Csak úgy? Ennyire unatkoznak? :) Vagy szeretik a "kisfiúkat"?

2011. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentés nélkül érkeznek?

Saját lakásban laktok/fiúnak a szülei által vett lakásában?

Első különélős kapcsolata vagy?


Ezek függvényében talán jobban lehet tanácsot adni, de amit eddig tudok, az alapján tényleg idegesítő és fojtogató.

2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A szüleim emiatt váltak el, úgyhogy én nem örülnék, ha velem is ez lenne a helyzet.
2012. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!