Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most költözzek? Nem tudom mit...

Most költözzek? Nem tudom mit csináljak (? ) (Anya/Apa)

Figyelt kérdés

Szituáció: Anyuval élek, 2 hónapja váltak el. Attól a naptól fogva anyuval éjjel-nappal veszekszünk mindenen. Már egyszer ki is rakta a cuccaim,hogy menjek apuhoz.De Apu meg vidéken lakik,és sz*r lenne onnan feljárni Pestre. Itt meg közel van a suli. De már annyit veszekszünk és olyanokat vág a fejemhez,hogy mindig ezen kattog az agyam,hogy mégis el kéne költöznöm. Szerintetek mit csináljak?

16/L


2011. okt. 27. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
nyugi. én anyum rosszabb.... szóval ne idegeskedj :)) ülj le vele nyugodtan és beszéld meg vele a dolgokat. egyébként min veszekedtek? vagy mi hozza ki belőle?
2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most vált el, nehéz időszak ez neki, légy vele megértő és türelmes. Nem könnyű most neki, ezt fogadd el.
2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, csak az én szüleim több, mint 1éve váltak el.

Szerencsés vagy, hogy te apudhoz költözhetsz és meg van rá a lehetőséged!! Ennyi, hogy bejárás ne akadályozzon meg... ha úgy érzed, hogy neked az úgy jobb lenne, akkor tedd azt!

Nekem sajnos nicsenek meg a feltételek hozzá, hogy apukámhoz költözhessek, ezért el kell tűrnöm anyumat, barátját és tesómat, akik fel váltva, bár néha egyszerre szekálnak ;)

2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyenlőre anyud is ideges lehet a válás miatt.Üljetek le és beszéljétek meg,hogy nem egymásra kell haragudni,és te is próbálj picit türelmesebb lenni.

Ha nagyon nem megy,menj kollégiumba.

Hétvégente menj el apudhoz,hogy anyud is tudjon kicsit pihenni,kikapcsolódni!

2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
menj csak el szépen aztán többet nem vág semmit a fejedhez
2011. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Annyira nem lakik messze,hogy koleszba menjek. Kb. 50 km. Minden hétvégén nem tudok lemenni Apuhoz,mert csak kéthetente engedi Anyu.

Kidobta a hajvasalóm,mert hogy ' fél a lakástűztől'. De eddig semmi baja nem volt vele.-.- Csak amióta elváltak,megváltozott minden.

2011. okt. 27. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leülni anyukáddal, mondd el neki, milyen dolgok esnek neked rosszul. Hogyha nincs változás, akkor még mindig mehetsz apukádhoz.
2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

"Kidobta a hajvasalóm,mert "


Igen, ez már tragédia...

2011. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van baja,de én is fontolóra venném a költözést.

Az verné ki nálam a biztosítékot, hogy csak kéthetente enged apukádhoz. Az én szememben ez a bűn. A hajvasaló inkább sértés, bár azért ezen és is kiverném a balhét,nem vagyok pedig 16.


Arra pedig kíváncsi lennék az utolsó válaszolónak hogy tetszene, ha kidobálnák a cuccait.

2011. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is költözz inkább. Hagyd egy kicsit magára anyukádat, hagy gondolja és értékelje át az életét.

Van hogy a beszélgetés már nem segít.Ha nem leszel, talán hamarabb rá jön h ki és mi hiányzik neki.

Mond neki h szereted csak unod a veszekedést.Így ha esetleg megbánja a dolgokat bátrabban fog közeledni.De ha mégsem akkor legalább egy látszat jó viszon fennmarad és nem mérgesedik el a kapcsolat.

2012. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!