Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves évfordulóra mit irassak...

1 éves évfordulóra mit irassak a lakatra?

Figyelt kérdés
1 éve leszünk együtt novemberben, augusztusban házasodtunk össze, milyen dátumot irassak (véssenek) a lakatra? Vagy mit írjak rá? Az egy éves dátumunkat, vagy amikor összejöttünk? Szerintetek?
2011. okt. 28. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem írasd rá mindkét dátumot!


pl.: 2010 november 14.- meglátni, és megszeretni

2010 augusztus 8.-innentől örökre együtt veled

2011. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nőjj fel..ezt a 16 évesek csinálják az első hónapfordulóra..


Szerintem keress sokkal jobb ajándékot, aminek belső értéke van, nem pedig ilyen "itt egy lakat--ohh köszi..." jellegű dolgot...

-színház, romantikus vacsi,torta csináltatás, welness hétvége (ha megengedhetitek), jegy masszázsra, vagy te is masszírozhatod, vagy ha lazák vagytok, házibuli, ahol a lagzis videó menne..

2011. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos egyet kell értenem a második hozzászólóval akármilyen bunkó is volt a modora...
2011. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt a dátumot, amikor összejöttetek.

Plusz a kereszt/beceneveteket.

Jól sejtem, hogy valami lakatfalra teszitek fel?

Én pécsi vagyok, talán itt van a legismertebb lakatfal a városban, én már régóta tervezem, hogy teszek fel én is, csak hát most nincs kivel, de ilyen első évfordulóra szerintem ez annyira jóóó :)

2011. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, igazad van kedves második válaszadó, de sajnos az otthoni vacsi kilőve mert még anyuéknál dekkolunk (remélhetőleg 1 hónap múlva költözünk), vacsorázni egy étterembe meg nem akartam én elvinni, inkább ő vigyen el engem. Wellnessre gondoltam, de sajnos nincs rá keret a házfelújítás miatt.

Amúgy ezt a lakatot csak ilyen apróság képp gondoltam, sokszor beszéltünk már róla hogy szeretnénk rakni.

Köszönöm a válaszokat.

És igen, a pécsi lakatfalra raknánk, Pécs mellett lakunk amúgy.

2011. okt. 28. 10:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és első válaszadó, nagyon eltaláltad a dátumot, 2010. november 14.-én jöttünk össze, az esküvő 2011. augusztus 6.-án volt. :)
2011. okt. 28. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Aztííí nem mondod....


Elsőnek augusztus 6-ot írtam de valamiért kitöröltem mert akkor van a mamám szülinapja és nem akartam azt írni!!!!


Amúgy meg szerintem nagyon jó ötlet ez a lakat, főleg ha pécsen tudjátok kitenni nekünk csak tatán van!!!


Sok-sok boldogságot nektek!!

2011. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D:D:D Köszönjük szépen!!! :)
2011. okt. 28. 11:25
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Elmúlik!!!!
2011. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
11:04, azt ajánlom, most vegyél egy lottó szelvényt! Úgy tűnik, ma nagyon megy a számtippelés. :)
2011. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!