Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a lehet a legjobb ballagási...

Mi a lehet a legjobb ballagási ajándék egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Egy autó.
2011. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Kitől kapja az ajándékot?
2011. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Én autót kaptam anno:)
2011. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
pénz arra költi amire akarja, nem kis gyerek már
2011. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Pénz!
2011. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 LadyLee ***** válasza:
64%

Autót ballagásra? De el vannak egyesek kényeztetve...


Én egy hatalmas, túlméretezett plüss valamit szerettem volna - már isten tudja miért - de csak nagyon-nagyon sok virágot kaptam (én kaptam a legtöbbet a 4 ballagó osztályból) - majd össze roskadtam a súlyuk alatt, illetve egy csomó, nem igazán ízléses fehér arany nyakláncot / karkötőt (szerencsére az eltrejedt az ismerőeim körében, hogy a rendes aranyat nem szeretem).


De egyébként a legjellemzőbb ajándék az ékszer, és ha szépet és ízléseset - de egy 18 éves lánynak tetszőt keresel, akkor a Thomas Sabót tudom ajánlani. Kicsit borsosak az áraik, de azért mégsem autó kategória (szerintem az baromi nagy túlzás).

2011. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 /Anita_'94/ ***** válasza:
77%
Nekem pl jogsi van beígérve.
2011. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Ha én el vagyok kényeztetve, akkor te pedig erősen irigy vagy, drágám. Ejnye, ez nem túl szép dolog:) Ha valaki megteheti, miért ne, ezzel akartak megjutalmazni a felsőfokú nyelvvizsgáimért, az országos versenyeken való jól szereplésért, a kemény tanulásért és a sportteljesítményért. Örültem is neki.
2011. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzt kaptam.Nem nagy összeget, de elég volt, na meg csoki, virág :)
2011. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LadyLee ***** válasza:
60%

Elhiszem, hogy örültél neki és hidd el, hogy én meg nem vagyok irigy - szerencsére az én szüleim is megtehették volna, hogy vesznek nekem egy kocsit, de nem tették. Nem gondolom, hogy pedagógiai szempontból célszerű lenne. Igenis meg kell arra tanítaniuk, hogy magad küzdj meg dolgokért és ne rakjanak mindent a feneked alá.


Nekem 2 felsőfokú nyelvvizsgám volt, amikor érettségiztem, azóta van még egy közép, de sosem "jutalmaztak" ilyesmivel a szüleim, az volt az alap, hogy mivel értelmes vagyok, ezt kihasználom és jól teljesítek. Az önmagában elég "jutalom" hogy mondjuk kifizetik a vizsga díját, mert az sem olcsó és sok mindenkinek azt is nehéz megteremteni.


Nem tudsz meggyőzni arról, hogy egy gyereknek minden a segge alá kell tolni, mert saját szememmel látom a környezetemben, hogy az semmi jóra nem vezet.

2011. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!