Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem a nagynéné...

Sztbali kérdése:

Nagyon összevesztem a nagynénémmel. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon lehordott, mert kicsit felkaptam a vizet egy váratlan következmény miatt. Aztán mégse következett be, ezért ő kapta fel a vizet, csak engem hibáztatott. Utána meg elkezdett szidni, hogy milyen ócska életet élek és világ életemben egy nagy agglegény leszek, semmi több.
2011. okt. 28. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindig van megoldás, a kérdés az, mennyire nehéz véghez vinni.

Higgadjatok, aztán le kell ülni megbeszélni.

2011. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Béküljetek ki, jobb mind2-nek.Te vagy a fiatalabb és próbàld meg lenyugtatni.
2011. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez semmi, simán béküljetek ki.

Egyébként hány éves vagy és miért lennél ócska? Gyakran váltogatod a partnereidet?

Ismerek ilyen férfit, a legjobb ember és apa a világon,akit valaha ismertem. Csak merje bárki leócskázni.. Attól, hogy nem bír megmaradni egy nő mellett még nem lesz értéktelen. Tisztel mindenkit,a gyereke a mindene, és a gyerek anyjával is baráti a viszonya, csak van egy hibája. Egy tökéletes ember megszólhatja, de más soha.

Szóval eszedbe ne jusson kevesebbnek érezni magadat!

2011. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok és azért vagyok ócska mert még nem volt igazi barátnőm.
2011. okt. 28. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha leócskázott azért, mert nem volt még párkapcsolatod, akkor az a gondolat motoszkálhat a fejében, hogy neki meg valszeg már nem lesz :D bár nem tudom, hány éves. és neki kellene bocsánatot kérnie szerintem.
2011. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neki van 2 kislánya, egy már 21 éves nevelt fia és élettársa. Szóval nem magából indult ki.
2011. okt. 29. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ő 39 éves.
2011. okt. 29. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!