Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyhat gyerekre egy 41 éves...

Vágyhat gyerekre egy 41 éves agglegény típusú férfi vagy nem változik?

Figyelt kérdés
42 éves se felesége se gyereke nincs nem is volt. 18 hónapja vagyunk együtt, bár nem az a túl komoly kapcsolat, kisebb nagyobb megszakítássokkal azért de elvagyunk. mostanában többször tett ilyen gyerekre vonatkozó utalásokat. hogy mi lenne ha...? (párszor együtt voltunk megszakításos módszerrel és ebből indult ki ez a fantáziálgatása.) szerintetek miért mondogatja? én NEM akarok még gyereket.
2011. okt. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, h kezdett beindulni a biológiai órája, mert érzi, hogy nem kéne már sokáig halogatni, ha akar...
2011. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Biológiai órája inkább a nőknek van. Egy nő ki tud öregedni a szülési lehetőségből, később nem lesz képes a megtermékenyülésre. Egy férfi élete végéig nemzőképes.

Szóval vágyhat gyerekre, de ha te nem akarod, akkor most tájékoztasd erről.

2011. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Miért ne vágyhatna gyerekre? Elvben ő most a "legszebb férfi korban van".

Hogyha legközelebb célozgat, beszéljétek meg, mennyire gondolja komolyan.

2011. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy vágyik is, de fél tőle. Pl. hogy lesz-e mindig munka, el tudja -e tartani? Eseteleg, hogy rossz géneket örökít, vagy hogy képes lesz-e foglalkozni vele? Vannak akik félnek a családi kapcsolatoktól.
2011. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

párszor együtt voltunk megszakításos módszerrel

én NEM akarok még gyereket.


Gondolkozz!Talán nem ártana ha utánanéznél a fogamzásgátló módszereknek.

2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

76%-os butaságot írt!


Először is a PASIKNAK IS BIOLÓGIAI ÓRÁJUK, MIVEL EGY 41 ÉVES MÁR ANNYIRA KOROS, HOGY VALÓSZÍNŰ H ÖREG LESZ VAGY MÁR NEM IS ÉL MIRE 20 ÉVES LESZ A GYEREKE.


Egy 40-50 éves férfi már nem biztos, hogy feltudja nevelni a gyerekét. Főleg ha azt nézzük, hogy a magyar ffi várható életkora 67 év...


Nekem is volt egy 40 éves párom amikor én 25 voltam és én sem akartam gyereket tőle. Ő is ugyanígy volt, hogy utalgatott...tehát ketyegett a biológiai órája, nekem viszont még nem.

Persze ő is azt mondta h neki nem ketyeg....


dehogyisnem....hiába nemzőképes egy pasi élete végéig, ha 50 évesen nem kap nemzőképes korú nőt akkor neki vége...

70 éves vén trotty is csak akkor kell egy nőnek ha vagyonos...szóval a pasik sem ugrálhatnak.

+még felnevelni sem tudják.

2011. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért óvatos lennék, biztos nem hiába nem tart ott,ahol tart. Kötődési zavar, aszperger, személyiségzavarok, stb. Költözzetek össze, ha 2 év múlva is ez a helyzet, talán belevágnék. Akkor nem aggódnák, ha testi fogyatékos, vagy egyszerűen nagyon csúnya, bár csúnya gyerek sem az álmom...Lehet, már érzi, hogy talán te vagy az utolsó lehetőség, és biztos ami biztos, csinálna gyorsan egy gyereket, ha nem jön be, akkor meg ő éli életét ugyanúgy, csak gyerektartásnyival kisebb fizetéssel.
2011. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem írtam butaságot. Kétségtelenül igaz, amit mondasz az életkorral kapcsolatban,de a biológiai óra az ösztönök és egyéb "alsóbb" dolgok miatt van. Egy nőnél ez mint mondtam érthető, de egy férfiben ez gondolatilag fordul meg. Nem véletlenül vannak példák arra, hogy valakitől terhes lesz közel a 40-hez, de fogalma sincs ki az, vagy épp ismeri, csak nem árulja el neki a dolgot.

A férfi akármikor képes örökíteni magát, a szaporodási ösztön és maga az ösztön nem sürgeti.

2011. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyereket akar, vagy azt hiszi, hogy te szeretnél gyereket és azzal akar "megfogni", hogy úgy csinál, mintha ő is szeretne. Beszéljétek meg, és ha nem akarsz babát, védekezzetek rendesen!
2011. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!