Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben tudnátok...

Minden esetben tudnátok tolerálni, hogyha a párotok színész lenne?

Figyelt kérdés
Elsősorban itt a sok programról, a bulvárlapok mocskolódásairól, a folyamatosan íródó cikkekről, a filmbeli intimebb jelenetekről beszélek.
2011. okt. 28. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párkapcsolatom ismert emberrel, mióta vége, azóta tudom: soha többet.
2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha ezek mind nem lennének.
2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,


ha nem titok, megosztanád velem/velünk, hogy miért gondolod így? Nagyon érdekelne a véleményed erről a dologról.

2011. okt. 28. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, sokkal tovább tudnám tolerálni, mint azt, hogy a szerelemem hetente teszi fel azt a kérdést, hogy hogy lehet kibírni mellettem, csak azért, mert színész vagyok.

Akkor is az volt, mikor összejöttetek, nem?


Döntsd már el végre, hogy elfogadod, és szereted, és képes vagy ezzel együtt élni, vagy elég volt, és szakítsatok! De hagyd már abba, hogy folyton ezen lovagolsz! Basszus, már én unom, hát képzelem, mit élhet át melletted az a szerencsétlen.


A bulvársajtó meg mocskolódik, abból él. Elég, ha te tudod, hogy hol jár és mit csinál.

A programok, fellépések, és intim jelenetek meg hozzák a pénzt: abból fizeti a számlákat.


Ő egészen biztosan színész marad, soha nem fog változni. Te meg tudj már dönteni, hogy csak tetszik a szitu, hogy XY színészné vagy, vagy nem tetszik, hogy alkalmazkodnod kell.


Ez nem a párodtól függ, hanem tőled.

Ha gondolod, priviben pár oldalban felsorolom, milyen szakmát képviselővel ne állj még szóba ezen kívül, ahol tolerálni kell, hogy nem te vagy a középpontban.

2011. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is nagyon érdekel,mert barátom a színművészetire jár
2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg a mi kapcsolatunkon nem esik csorba a foglalkozása miatt (pl. a kevés szabadidejét sosem velem tölti, megcsal folyamatosan, emert nagy a kísértés, itthon is színészkedik stb.), akkor tolerálnám. Nem biztos, hogy pl. a bulvárlapok szemétkedéseit mosolyogva tűrném, de tűrném. Ha érzem, hogy fontos vagyok neki, és tudom, hogy hű hozzám, akkor az időhiány meg az intim jelenetek nem zavarnak egyáltalán.
2011. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Azért nem kezdenék újra ismert emberrel, mert nagyon nehezen viseltem, hogy egy moziba nem tudtunk úgy elmenni, hogy ne bámuljanak meg 5 percenként, a bulvárlapok többször összehozták más nőkkel, amik persze teljesen alaptalanok voltak, de azért nekem szarul esett azzal szembesülni, hogy "XY Z-vel randizgat". Megalázónak éreztem.


És akkor még a rengeteg elfoglaltságáról nem is beszéltem, de ez a része volt a kevésbé zavaró, inkább a magánélet hiánya viselt meg és erre ment rá a kapcsolatunk is. Nem akartam ennek részese lenni.

2011. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyekeznék bele sem menni egy ilyen kapcsolatba.
2011. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

már megbocsáss, de aki nem akar, az nem fog szerepelni a bulvármédiában. van egy halom tehetséges színész, művész, akit még életemben nem láttam bulvárlapban pózolni meg nyilatkozni.

pl. nézd meg Ákost. sztem Magyarországon nincs olyan ember, aki ne ismerné legalább 1 dalát, vagy ne tudná, hogy ki is ő. mégsincs tele az arca ezekkel a szennyekkel, mert megél abból, amiben tehetséges. tehát a zenélésből.


az ilyen kiszeltünde és egyéb arcok meg abból élnek, hogy a legújabb ökörségeikkel kürtölik tele a médiát. ők ehhez értenek, ebből élnek meg.


ha a képzeletbeli színész barátom a művészettel foglalkozna, és nem bulvármédiával, akkor nem zavarna, hogy ismert ember.

2011. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár sosem volt kapcsolatom ismert emberrel. Ennek ellenére sok színészt ismerek. És meg kell értened, hogy neki az a munkája, hogy megcsókol esetleg valakit. De ezt el kell tudni különíteni. Hidd el, hogy nekik sem könnyű valakit csak úgy megcsókolni, aki csak barát. Gondold végig: most gondolj a legjobb barátodra vagy egy sima haverra, és aztán gondold el hogy a hivatásodból kifolyólag meg kell csókolnod. Ugye, hogy nem is lenne olyan könnyű?! Amúgy a csók vagy egyéb intimebb jelenet sosem nekik szól hanem a nézőnek/közönségnek. A szerep az csak szerep. Ha ezt nem tudod megérteni, akkor nem szabad színésszel járnod. Nem mindenki alkalmas arra, hogy ilyeneket elviseljen. Úgy tűnik neked nem megy.
2011. okt. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!