Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy minden túl modern lett/lesz? Milyen f. képeket fogunk mutogatni a gyerekünknek a jövőben 3 D-set? :/ A régi képeknek manapság van egy hangulata, a jövőben szerintem nem lesz.

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy nem ebben a korban kéne élnem. Egyszerűen utálom. Minden a pénz és a luxus körül forog. Fúj. Félek tőle,hogy ezek a sz-r 3D-s képek majd elterjednek és nem marad egyáltalán semmi általános kép. Túl sok a felesleges dolog... Ti mit gondoltok??


13/l



2011. okt. 30. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, hogy annak idején ugyanezt mondták az első filmről, első színes fényképről, vagy a lyukkártyás "számítógépről" :)

Mindig a saját korához méri az ember, hogy mi meglepő és mi futurisztikus.

Képzeld el, amikor még a Trabant volt a hazai autók csúcsmodellje!

2011. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje. Én ennél jobban sajnálom, hogy a telefon meg az e-mail kiszorította a hagyományos postai levelezést, de hát ez van. A technikai fejlődést nem lehet megállítani, és nem is szabad szerintem, ettől függetlenül lehet arra törekedni, hogy bizonyos régi dolgok fennmaradjanak, azzal semmi baj nincs.
2011. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem a trabikat :D Azoknak is olyan jó régi hangulata van. (: Tudom,hogy régen is ezt gondolták... de akkor sem tetszik. :S
2011. okt. 30. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem a hadi felszereltség túl nagy sokal jobb volt mikor az emberek normálisan öszemérték erejüket
2011. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyos szempontból jobban járták, hogy most születtél. Régen a nőknek nem sok joguk volt, sőt, a középkorban volt boszorkányégetés, ahol pletyka alapján ítélték el az asszonyokat. Gondolom az istenítéletekről már tanultatok, pl a "gyanúsítottat" összekötözött végtagokkal vízbe dobták, ha elmerült, akkor ártatlan, ha nem, akkor bűnös és vitték a máglyára (szóval meghalt mindenképp).


A fogyasztói társadalom létezik, de egyéni döntés, hogy beáll-e valaki a sorba. Ha te nem és a későbbi családodban is ezt viszed majd tovább, akkor simán kimaradhattok belőle. Az árubőség jó dolog, ha tudsz ésszel vásárolni, tehát azt, ami kell és nem azt, ami "már a szomszédnak is van, ezért nekem is kell".

2011. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem túlreagálod. Pl rólam alig van gyerekkori kép, mert nem volt a szüleimnek fényképző gépe, csak 1-2 szülinapra kértek kölcsön, meg ovis ünnepségekről. Pedig szeretném, ha sokkal több lenne. A saját gyerekemről majd rengeteg képet készítek, a párommal is nagyon sok közös képünk van, nem értem mi a rossz ebben. Nem kell te 3d-s képeket csinálj, sima digitális géppel csinálhatsz rendes képeket, vagy neked pont Lg optimus 3D telefonod van és csak azzal tudsz képeket csinálni?
2011. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11:11 persze nekem 3d-s telefonom van :'D többieknek köszi
2011. nov. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!