Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna ha a...

Titeket is zavarna ha a párotok szülei ilyenek lennének? 16/L

Figyelt kérdés

A barátom szülei büdösek az apjának istálló szaga van, az anyjának meg állandóan vegyszer szaga van.

Nem bírok náluk lenni mert az orrom nem bírja az ilyen erős szagokat.


Amikor ritkán náluk vagyok akkor állandóan cseszegetnek ,hogy milyen vékony vagyok és állandóan kínálgatják ,hogy egyek már egy kis kolbászt,sonkát meg ilyen húsokat.

Hiába mondtam nekik sokszor ,hogy én nem eszem ilyeneket.


2011. okt. 30. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Igen,zavarnak a büdös emberek,és az erőszakosak is.

De nem fogod őket megváltoztatni,és nem is kell,ők ilyenek,fogadd el.Jobb a békesség,meg azért a barátodat gondolom tisztességesen nevelik,nem lehetnek rossz emberek.Ha más szemszögből nézed,aranyosak,hogy mindig kínálnak,és aggódnak érted,nehogy elfogyj:D

Mindig elmondod szépen,hogy nem szereted a kolbászt,és majd leszoknak róla.Nem kell hisztit/feszültséget/utálkozást kelteni ilyen pitiáner dolgok miatt.Hidd el vannak ennél sokkal rosszabb,visszataszitóbb emberi tulajdonságok:) Ez nem rosszindulat,csak idegesitő.Sokan hálát adnának egy "csak" idegesitő anyósért:D

2011. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna.
2011. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Én a zsíros étellel kínálgatást rövid úton megoldottam azzal, hogy azt mondtam, hogy nincs zsírbontó enzimem. Ez részlegesen igaz, de csak bizonyos mennyiséget tudok zsiradékból megenni emésztési katasztrófa nélkül.


Mivel tudták, hogy rosszul lehetek az ilyen kajáktól, azóta inkább az a kérdés, hogy nem zsíros-e az étel, nehogy rosszul legyek.

2011. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ava87 ***** válasza:
85%

Ha büdösek lennének, az nyilván zavarna, bár ezt a "vegyszer szagot" nem nagyon tudom hová tenni. Sokat takarít, vagy milyen szag ez? Na meg az istálló szagnak van valami magyarázata? Tényleg van istállójuk? Mert akkor érthető valamilyen szinten.


Egyébként a férjem szülei engem is állandóan etetnének, pedig nekem nem nagyon van szükségem plusz kilókra. Mondjuk anyósom tényleg piszok jól főz, csak ha azt mondom, hogy "köszönöm, jóllaktam", akkor átmenetileg megsüketül :) Meg szerintem ő sportot űz abból, hogy minden alkalommal olyan étel legyen az asztalon, amit még sosem ettem (pedig én is elég változatosan főzök, de minden alkalommal meg tud lepni). Ezzel nem is lenne gondom, csak neki az a véleménye, hogy amit ő főz, az a "rendes" étel, amit mindenki más főz, az meg csak valami "kotyvalék".

2011. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, az anyja sokat takarít és van egy nagy istállójuk.
2011. okt. 30. 11:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mit csodálkozol?:D Ahol istálló van,ott szag is van.És hidd el oda egyszer bemegy az ember 10 percre,és egész nap szaga van a ruhájának.Ebből még csak az sem következik,hogy igénytelenek lennének.

Első vagyok,továbbra is azt mondom ne akadj fent ilyen hülyeségeken.

2011. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, de az én orrom tényleg érzékeny az ilyen erős szagokra. :/
2011. okt. 30. 11:13
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Na jólvan. Tegnap már kiakasztottad a jónépet az előző kérdéseddel. Kibírod azt a hétvégét, nem ?
2011. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A hétvégét lemondtam.

A barátom hozzánk meg nem jön mert az mondta segítenie kell a szüleinek.

2011. okt. 30. 11:24
 10/16 ava87 ***** válasza:
91%
Megyek helyetted, én szeretem az istállószagot, meg a lovakat is :D
2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!