Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban létezhet még...

A mai világban létezhet még sírig tartó szerelem vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy akik mondjuk összejönnek 21-22 évesen és kitartanak egymás mellett a végsőkig még nehéz helyzetekben is és nem futamodnak meg ha éppen egy hullámvölgy van...
2011. okt. 30. 18:14
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne létezne? Szerinted midnen kapcsolat végetér? Sneki se házasodik össze? Vagy mind elválnak? Ugyanmár, azért ilyen feketén se kell látni a helyzetet. Tény, hogy sok válás van, de legalább annyian együtt is maradnak.
2011. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Létezik, de nagyon ritka. Ahhoz a férfinek annyira "férfinek" kell lennie, hogy a nőnek eszébe se jusson, hogy van talál jobb pasit. Vagy négy fal közé kell zárja a nőt(ahogy sokan csinálják).

A nőnek pedig gondoskodni róla, hogy a pasi közelében ne legyen nála jobb nő.

Szóval...vagy mindketten gondolják és érezzék, hogy jobbat nem találhatnak vagy ne engedjék el egymást hosszabb ideig egyedül( főleg ne más ellentétes neművel).


Ez régen is így volt, annyi különbséggel, hogy nem lehetett róla beszélni mert a rokonság kiközösített volna.


ui.: A jobb szót külső és belsőre értem egyaránt.

2011. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 18:19


Nem mondtam hogy mindenki ilyen,de a mai világban én csak azt látom hogy az emberek egyik kapcsolatból ugrálnak a másikba...és ha valami kis gond van akkor mennek máshol vigaszt keresni vagy szexpajtást vagy egyszerűen eldobja a kapcsolatot ahelyett hogy megoldaná...

2011. okt. 30. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Létezhetne. Csak ma már az van berögzülve az emberekbe, hogy mindent, ami kicsit elromlik, le lehet cserélni ahelyett, hogy megjavítanánk. Ez kihat a kapcsolatainkra is, kis hülyeségek miatt szakítanak/elválnak párok, amiket régen inkább úgy oldottak meg, hogy bevallották egymásnak a gondjaikat. És persze nem csak a párkapcsolatokra, hanem a barátságokra is ugyanez vonatkozik, ha már "nem kell", nem elég jó egy barát, egyszerűen kiselejtezed és keresel egy jobbat.
2011. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
jah a pasi milliárdos és 80 éves a nő 20 éves és szerelmes :D
2011. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki úgy érzi azzal akivel tényleg szerelemből összejön hogy ő élete végéig vele lesz, én is ezt érzem most, 17 évesen jöttem össze a párommal most 22-ők vagyunk 5 év telt el abból 3 éve együtt lakunk és soha nem vesztünk még össze! van ilyen de ahhoz józan gondolkodásúnak és kompromisszumra hajlamosnak kell lenni...disney mesékben lévő lovagok nem léteznek a valóságban....
2011. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezik hála a jó istennek :)
2011. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Anyumék 21 éve házasok :333.
2011. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek meg 35:) És még mindig imádják egymást:)
2011. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!