Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy milliomos pasim,...

Van egy milliomos pasim, azonban se barátaim, se családom, se komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy pasim, már lassan 6 éve! Eleinte minden szép és jó volt, az első 2 évben. Kb a 3. év után már szerettem volna ha komolyabbra fordítjuk a kapcsolatunkat, de ő azt gondolja, hogy csak akkor akar eljegyezni ha rá legkésőbb 1 éven belül esküvő is lesz. Amikor összejöttünk épphogy 18 voltam, most meg már lassan 24 vagyok. Úgy éreztem, hogy az éven lesz eljegyzés, mert jól megvagyunk, és ő azt mondja, hogy 2 év múlva szeretne esküvőt. Kérdeztem is tőle, hogy az éven akar eljegyzést? És nagy meglepődésemre azt mondta, hogy majd csak jövő év végén! Akkor addigra pedig már 7 éve együtt leszünk, én meg csak várok, várok évek óta arra hogy komolyabbá tegyük a kapcsolatunkat. Azért is szerettem volna már ha az éven lesz eljegyzés, mert már a családban is mindenki kérdezgette, hogy ennyi ideje együtt vagyunk és még semmi. Barátom közben építkezik. Szoktam neki sokat segíteni mindenben. Azonban a családom anyagi háttere nem olyan, hogy anyagilag is tudnák adni valamit ehhez. Suli mellett dolgozom, de nem sokat keresek. Az a kereset arra elég, hogy itthon eléldegéljek. Mindent magamnak kell megvennem, és fizetnem. A családom anyagilag engem sem támogat egy ft-tal sem. Barátom azonban folyton kritizálja hogy mire költök. Most pl azért volt kiakadva, hogy vettem 2 lábbelit is. Mivel már nem vettem 4 éve sem csizmát, sem őszi cipőt, sőt kabátot sem. Most hogy meg jól kersetem, megvettem ezeket, olcsón! És olyanokat mond, hogy inkább vennék egy lámpát a házba! Vagy vennék valami edényt, mert nincs semmim! Nem tartom jogosnak, hogy beleszól hogy mire költök! Azt a havi 25-30 ezret amit keresek, nyelvvizsgára, kajára, tandíjra, bérletre, gyógyszerre, kozmetikumra költöm, és a legkevesebb részét elkopott ruhák cseréjére! Fodrászhoz sem járok, barátnőkkel sem megyek soha sehova, hanem inkább arra törekszem, hogy ezeken spórolva gyűjtögessek. Barátom meg minden éven 3 pár drága cipőt vesz, de én ne költsek semmire. Nemtudom mit csináljak. Néha úgy érzem, hogy elpazaroltam a fiatal éveimet, és nincs is egy fix kapcsolatom!! Mert ez igy nem mondható annak! Nemtudom mit csináljak??
2011. okt. 30. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Mit jelent az, hogy éven? Kérlek, mondd el, mert feltételezem te tisztában vagy a jelentésével, ugyanis előszeretettel használod.
2011. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd el!
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

jah ő építi a házat és elvárod hogy mindent egyedül álljon meg persze vegyen feleségül és legyen minden közös



ha esküvőt akarsz akkor abba neked is bekéne szállnod ha van pénze a pasasnak ha nincs

2011. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező ezalatt az : abban az évben -t érti. Hát szerintem ülj le vele gyorsan, és kérdezd meg, mik a szándékai. Nekem nem túl szimpatikus, hogy - állításod szerint- milliomos, drága cuccai vannak, te meg kopott, több éves ruhákban jársz, és arra nem képes, hogy ha már annyira milliomos, akkor 1 pár cipőt venne neked, vagy a te kevés pénzedből inkább lámpát vetetne. Ez azért árulkodik a személyiségéről.
2011. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem lesz minden közös!!! A ház 100% ban az övé, és erről papírt is fog íratni.
2011. okt. 30. 18:31
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
de a p.csádat ott akarod mereszteni
2011. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Talán a pároddal kellene ezeket megbeszélned. És azt is, hogy mi lesz, ha összeházasodtok. Akar-e vagyonszerződést, vagy mit vár el tőled ahhoz,hogy a lakásban együtt lakjatok. Jobb ezekkel tisztában lenni, ha már milliomos, és te pedig nem. Sosem lehet tudni...ezek után mérlegelj.
2011. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Most mi nem érthető abban, hogy segítek neki mindenben amiben tudok?? Pl nyáron 1.5 hónapig reggeltől estig ott voltam!!! Barátom pedig ezt kevesli, azt akarja, hogyha 100 ezer ftot, akkor annyit, de amim van költsem oda! Hogy költsem oda? Aztán ha hónapokig nem kapok munkát, majd eszem a csempét amit oda vettem?? A takarék pénzem épp azért van, hogy ebben a kiszolgáltatott világban, ha munka és pénz nélkül maradok, átmenetileg abból éljek!!!
2011. okt. 30. 18:35
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Húúú de undorító élősködő ez a faszi!!!


Miért vennél te a kis keresetedből AZ Ő HÁZÁBA EGY LÁMPÁT?!

MI A GARANCIA ARRA HOGY A FELESÉGE LESZEL?


ADOTT Ő PÉNZT NEKED ARRA HOGY RUHÁZKODJ???


EZT ÍGY VÁGD A POFÁJÁBA.


Nem elég hogy tudja hogy semmid nincs, még élősködni is akar... ez szép.

Tipikus selejt kihasználós pasi.


Inkább építsd a saját dolgodat, jövődet, mint ahogy eddig is, mert az legalább a tiéd!


Mivel ő nem költ rád semmit, sőt még te áldozol az ő házára időt és energiát, úgyhogy nincs joga beszólni.


Továbbra is költs magadra, a pasit én nem venném túl komolyan.

2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy így, ebben az állapotban, nem tudom komolyan venni az egészet. Nem akarok úgymond beruházni olyan dologra, amiből aztán lehet hogy nem lesz semmi. Nem merek addig venni oda semmit, amig legalább azt nem mondja, hogy eljegyez vagy valami.
2011. okt. 30. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!