Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hazugság örökre megrendíti...

Egy hazugság örökre megrendíti a bizalmat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
egy régi futó kaland letagadása óta a párom nem bízik bennem, folyamatosan felhánytorgatja a régi dolgaimat... ez olyan megbocsájthatatlan dolog, amit tettem???
2011. okt. 30. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem komolyan gondolod azt a kérdést hogy nem olyan megbocsátható....

Ha a bizalom meg reng akkor a vissza is jön nem lesz a régi...legalább tanultál belőle remélhetőleg...

2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja bocsi nem kérdeztem de le is feküdtél az illetővel?

Bár nem oszt nem szoroz a dolgon,ezt nem lehet megbocsátani még mert egy kis szálka és egy miért mindig ott marad bármyennyire is szereti az ember a másikat...

2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami határozott. Vagy megbocsát az ember, vagy nem.
2011. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem semmi köze a múltadhoz, nem tudom miért kell feleslegesen bonyolítani egy kapcsolatot.Biztos te is találnál az ő régi dolgaiban olyan dolgot, ami nem tetszene.

Egy új kapcsolatba nem kell belekeverni a régi dolgokat...(kivéve ha nemi betegséget kaphat tőled)

2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régi futó kaland már ez alatt a kapcsolat ALATT volt, akkor jogos, hogy nem bizik benned, ha ELÖTTE, akkor semmi köze hozzá.
2011. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az. Én ki is rúgtalak volna a helyében.
2011. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mikor volt a futó kaland?
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt írod, hogy hazugság, gondolom a kapcsolat alatt történt. Igen, megbocsáthatatlan. Vagyis inkább: felejthetetlen.
2011. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,megbocsátani meg lehet,de elfelejteni nehéz.Ne adj okot neki a bizalmatlanságra!Ne rejts,titkolj előle semmit!Idővel ha szeret helyreáll a bizalma veled szemben,de ez kemény munka lesz,és lehet,hogy évekbe tellik.Ha szereted,és úgy érzed ő is szeret,kitartás!
2011. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én soha nem bocsátanék meg..
2016. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!