Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kreatív ajándékot...

Milyen kreatív ajándékot vegyek/készítsek barátomnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még van idő karácsonyig, de szeretném előre kigondolni hogy pontosan mi is legyen. Nem szereti a sablonos dolgokat pl. a fénykép bögrén, párnán vagy névgravírozás stb.

Tavaly love-zsetont vettem, idén már azt kitaláltam hogy a karácsonyi "üdvözlőlapot" egy kis "palackpostában" fogom átadni, de a konkrét ajándékot még nem találtam ki. :D

Tudom, én ismerem a legjobban, de sajnos nincs hobbija, amihez tudnék venni valamit, és mindenképp kreatív ajándékot szeretnék, legjobb lenne olyan amit én tudnék megcsinálni neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 30. 20:57
 1/5 anonim válasza:

Én egy időben mindenkinek egy kis (kb 10 cm nagyságú) babát varrtam. Ezeken pedig próbáltam a legjellemzőbb vonásaikat megjeleníteni, pl egy barátnőm, aki folyton nevet egy nevetőset kapott, aki folyton alszik, alvósat stb.


[link]


remélem tudtam segíteni :P

2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért vannak át szúrkálva? Woodoo babák?
2011. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xDDD köszi, ink mással próbálkozok :D
2011. nov. 1. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy közös képeteket rajzold le, vagy bármit, aminek van jelentése a számára. Írhatsz rá egy szép idézetet is, a papír szélét pedid megégetheted, így különoegesebb lesz. Végül pedig vagy bekeretezed, vagy pedig összegöngyölíted, és egy szalaggal masnit kötsz rá, és kész! Vagy még azt is ajánlom, hogy adj neki élményt! Menjetek el egy komolyabb, elismert színházba, öltözzetek fel elegánsan, nézzetek meg egy klasszikus darabot! Bármilyen program jó lesz, ami nem mindennapi, és valószínüleg tetszeni fog,neki. Remélem, segítettem!
2011. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom sokat játszott egy társasjátékkal telefonon, így azt találtam ki, hogy elkészítem neki. Vettem egy teatartó fadobozt, akrilfestékkel ráfestettem a táblát, lelakkoztam, vettem hozzá 2 dobókockát, és gombok lettek a bábuk. Nagyon jól sikerült és sokat játszunk vele. Írtam hozzá játékszabályt is, amit netről vettem, de egy kicsit átírtam (pl bábuk helyett gombokat írtam meg ilyenek). A hozzávalók és még néhány mütyür szépen elfér a dobozban. Viszont azt, hogy idén mit kap, még én se találtam ki. Lehet, hogy egy fénykép lesz, amihez én díszítem ki a keretet.
2011. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!