Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy szerelem?

Család vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Sajnos választanom kell, vélemények h mit tegyek?
2011. okt. 30. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerelem változhat még, család viszont marad. Te tudod.
2011. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon tág fogalmat adtál meg nem tudjuk mi történt így nem lehet tanácsot adni. Attól függ hány éves vagy, tényleg szereted e az illetőt. Az én páromat el akarták tőlem szakítani mert azt mondta az anyja hogy ő nem ilyen lányt képzelt el neki (baj volt hogy 150 km-re laktam tőlük és hogy én voltam az első a fiának nem ő és hogy mindenki szeretett a családban én voltam a kisvirág helyette)párom leérettségizett és hozzám költözött, 5 éve vagyunk együtt azóta és már az anyja is megbékélt nem győzi ny.alni a seggem. Ez a én történetem, a tied nem egyértelmű.
2011. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy érted:

Az eredeti családod (szülők, testvérek) és a szerelmed között kell döntened (pl. konfliktus miatt) vagy

az általad alapított család (férj, gyerekek) és a szerelem között (pl. felbukkant valaki az életedben).

2011. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
munkahely
2011. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Család. Minden szerelem elmúlik egy idő után, akár elfogadjuk, akár nem. (átnemesül szeretetté, de akár gyűlöletté is tud).
2011. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a szüleidre, testvéreidre és a szerelmedre gondolsz... Nos, jó esetben a családomat választom, mert a szerelmek jönnek mennek, De mivel nem tudom, hogy mi a konkrét helyzet így nehéz tanácsot adni, hiszen az sem éppen kellemes állapot, hogy a családod akik elvileg szeretnek ilyen helyzetbe hoznak, vagy a párod aki szeret...
2011. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
De ha a család szól bele az életébe mert nekik nem tetszik a választott akkor nem feltétlen kell becsicskulni és mindenkit elküldeni mert anyuci apuci nem szívleli az embert...nem ők élnek majd vele, Nagyban függ az életkortól és helyzettől mert lehet hogy a kedves társ a paraszt csak ezt a szerelmes nem látja. Mivel konkrétumot nem ír a kérdező így nem lehet rendesen válaszolni. Mellesleg ha a szerelmet választja valaki és nem jön össze a dolog akkor is a család az akkor is az marad és visszafogad...ha tényleg szerető család, max magyaráznak hogy mi megmondtuk...
2011. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bazsii05 ***** válasza:
58%
Ez költői kérdés.
2011. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
34%
szerelem hid el
2011. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hát a történetem igazából az, hogy a szüleim nem kedvelik a a párom, mert régebben eléggé kicsapongó élete volt, de persze én nagyon szeretem.És ez a nem kedveléses dolog odáig fajult, hogy 'eltiltottak tőle'. Még a szüleimmel élek ezért nagyon semmit se tudok tenni.. nagyon szeretem a párom, a családomat is de sajnos amiket most tesznek azzal csak eltaszítanak így nem tudom mit kéne tennem?

2011. okt. 31. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!