Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak kisegyerekkel...

Családos férfiak kisegyerekkel, mennyi szabadidőtök van, mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
A munkán és munkába járáson kívül mennyi szabadidőtök van és mit dolgoztok? Mennyi szabadidő lenne az ideális a munka-család egyensúlyhoz?
2011. okt. 31. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kevés van. Ha tudtam volna akkor másképp csináltam volna. Van hogy hetekig nem látjuk egymást...de lesz ez még ígyse! Kamionos vagyok.
2011. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.


Irodai munkat dolgozom, es mondhatom eleg keves hetkozben a szabad idom, mivel csoport iranyitassal foglalkozom ami regeltol estig lekot.


Hetvegen viszont csak a csaladdal vagyok, en keszitem a regelit, vacsorat, mosogatas, seta, uszas es balett a nagyobbik lanyommal, a kicsi meg picike vele csak setalni tudunk egyelore.

2011. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem ez év elején hunyt el, egyedül maradtam a kisfiammal most 6éves. Ráadásdul Asperger szindrómás, nem annyira komoly aki esetleg tudná miről van szó. Valamelyik mama mindíg itt van hétköznap, hisz oviba vinni se tudnám mert vidéken dolgozom, persze du 17.00körül azért hazaérek. Az óvonők meg zaklatnak hogy foglalkozunk-e eleget a gyerekkel meg stb. Délben nem alszik a gyerek, ezért ugy döntöttek hozzuk el mert zavarja a többieket, persze a délelötti 4órában is panaszkodnak a fiamra, hogy nem fogad szót. Már bocsesz, de 4órában nem tudják lefoglalni a gyereket, és teljesen a szülőre háritják az összes felelőséget. Az hogy a gyereknek most halt meg az anyukája az senkit nem érdekel. Szóval lényegében nem sokat tudok én se a gyerekkel lenni.
2011. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!