Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ez a...

Szerintetek is gáz ez a anya-fia, apa-fia kapcsolat?

Figyelt kérdés
...egyik barátom édesanyja, és édesapja rendkívülien furcsán viszonyul a fiához. Mindenben sztárolva volt a gyerek, mindenben a legjobbnak volt feltüntetve, a családon és a barátok között is. Barátnőt is az anyja szerzett neki. Jelen pillanatban az illető ki van borulva, mert szembesülnie kellett azzal hogy nem egy kiváló tehetség, aminek eddig a szülei feltüntették, csak egy átlagos személy. Depressziós lett, nemrég egy családi ünnepélyen is az anyjával simogattatta ebéd közben a hasát, a hátát, és puszilgatta, és az ölébe ült, mindez 22 évesen, és 85 kilósan. Nekem ez visszataszító. Lehet én látom rosszul, de szerintem ez gáz
2011. okt. 31. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gáz.
2011. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, az ilyen embernek nem lesz sosem felesége, gyereke, hanem még 40 évesen is anyuci ölében fog pityeregni...

Szánalmas, anyuci és apuci jól tönkrevágta szegény gyerek életét.

2011. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bazsii05 ***** válasza:
100%
az ilyen emberek nem életre valóak.
2011. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ajánlott egy jó kemény katonaság!
2011. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van barátnője is, de alig találkoznak, a gyerek annyira kényelmes hogy nem is érdekli a csaj. Komolyan van olyan családi összeröffenés hogy kaja közben gondol egyet és megpuszilja a mellette ülő apját...
2011. okt. 31. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gáz. Mint látod nagyon gáz a srácnak. Nem nevelték kicsit sem életrevalónak,most szívja. Ilyenkor már nehezebb az embernek változni, ha már ilyen. De ha összeszedi magát, még lehet talpraesettebb, de dolgoznia kell érte.

Sajnálom az ilyen gyerekeket, akiket eltunyítanak a szülők.

2011. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már semmin nem lepedők meg, a mostoha fiam együtt alszik az anyjával 18 évesen pedig van külön szobája. Betegek....
2018. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!