Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti otthon a családban pl ha...

Ti otthon a családban pl ha van 1 anyuka meg 2 lánya akkor egy vízben fürdötök a kádban vagy minden nőnemű családtag külön enged magának vizet a kádban?

Figyelt kérdés
ez csak érdekel hogy ti hogy csináljátok
2011. okt. 31. 13:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%

külön engedünk természetesen

szerintem már nagyon kevés helyen van hogy egymás után fürdenek az emberek

2011. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%

áhhh, külön. még a párommal is külön. és a gyerek után is leengedjük.

habár mi inkább zuhanyzunk

2011. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Mi többnyire zuhanyozunk, de ha fürdünk, akkor mindenki külön vízben.
2011. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Könyörgöm, ki ülne bele abba a vízbe, amibe már valaki előtte leáztatta magáról a koszt, a tetején ott ál a szappanhab, ki is hűlt, van benne szőr, haj...

Függetlenül attól, hogy ki fürdött benne (a gyerekem, vagy egy vadidegen), a koszos víz az koszos víz.

Nagyanyám anno azt mondta, hogy a tisztasághoz a legfontosabb a tiszta víz. És utána jön csak a szappan.

2011. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki így szeret pazarolni??Ha majd nem lesz mit innotok,akkor el fogtok gondolkodni....
2011. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam,hogy ti "hogy fürdötök",mi például egy vízben..sajnos nincs pénz arra,hogy mind a 3an külön-külön
2011. okt. 31. 13:54
 7/39 anonim ***** válasza:
55%
A szomszédék egymás után fürdenek, bár nincsenek anyagilag rákényszerítve, ergo ők így látják jónak. Ezzel sincs szerintem semmi baj, nem világjáró vadidegenek hónapos retkéről van szó, hanem a saját apróságaikról.
2011. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
53%

enge sajnos kiskoromban ugy fürdettek hogy vagy a tesommal együtt, vagy az ö vizébe kellett mosdanom. ő erőszakos volt igy ő volt az 1. mindig én meg a 2. sajnos, De az élet megmutatta neki mire egy az erőszakosságával hisztijével nekem férjem van gyerekeim boldog vagyok, ő meg egy besavanyodott vénlány lett(38)20 éves kora óta férjhez akar menni de sose sikerült neki.

Ezt csak ugy megirtam. Mert gyerekkoromban nekem nagyon rossz volt hogy az ö koszos vizében kellett mosdanom

2011. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem pazarlás, ez higiénia! El se tudom képzelni, hogy más koszos vizébe fürödjek, fúj!

Amúgy mi csak zuhanyozni szoktunk, azt is gyorsan, így próbálunk spórolni, nem úgy, hogy más koszos vizébe fürödjünk( az olyan fürdésnek semmi értelme, így az az egy kád víz is pazarlás volt)

2011. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig zuhanyozunk, ezt tartjuk egészségesnek.
2011. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!