Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én veszem észre hogy a...

Csak én veszem észre hogy a mai fiatal nők lányok nagyon rámenősek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a mai fiatal srácok nem tudják kezelni a lányok rámenőségét mintha a szerepek felcserélődtek volna vagy nem tudom....lehet én látom rosszul de egy csomó ehhez hasonló kérdést tesznek fel 20-21 éves srácok hogy az ő korosztályukból nem állnak velük szóba a lányok mert azt a nyomulást csak az idősebb palik tudják tolerálni...
2011. okt. 31. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez hülyeség.Bár tényleg divat lett a kezdeményezés a nők részéről, de ettől még mindig a férfiak gyakorolják többet.

Az,hogy mi nők idősebb párt választunk nem áll ezzel összefüggésben.

Azt nem tudom, hogy tizenéves korban mi a helyzet, én 22 múltam, szóval csak erről tudok nyilatkozni.

2011. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Hát valóban. Nem minden nő ilyen, ne általánosítsunk, de valóban egyre több lánynál fordul elő. És egyre fiatalabbak. Egyre gyakrabban fordul elő az, hogy nem társat keresnek hanem valakit aki miatt elmondhatják, hogy van valakijük, mert ugye az menő...

És igen (szerencsére) ez egyre több fiúnál veri ki a biztosítékot.

2011. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, szerintem is ez változóban van, viszont nem feltétlenül jó, hogy ez így alakul.
2011. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!