Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékba a férjemn...

Mit vegyek ajándékba a férjemnek? Ti pasik minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Már a kreatív dolgokat kimerítettem az évek alatt, nagyon nehéz, mert mindent megvesz magának. És most ebben az évben teljesen tanácstalan vagyok...:(
2011. nov. 1. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Óra.
2011. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Schwarzwolf dinamós elemlámpa ;) :D
2011. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pálinka :D valami finom pálinka ;) nem csak az alkoholistáknál nyerő :D
2011. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Limuzin erkezik, persze meglepetes, vacsora, limuzin haza. Ezt biztos nem veszi meg maganak.
2011. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Menj fel a [link] oldalra, innen tutira találsz neki valamit (futárszolgálattal 2 500 Ft a szállítási díj, magyarpostafutárral csak 1 000 Ft (ezt csak azért mondom, mert a postafutárral való szállításnál pont nem látod a szállítási díjat, csak amikor már kiválasztod, hogy azzal szeretnéd). Egy férfi innen szerintem bárminek örül, főleg, ha szeret szerelni-barkácsolni. Én is innen rendeltem a minap egy vízmértéket és még egy apróságot, várom, hogy megérkezzen.

26/N

2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Na ne hogy mar barkacsolni kelljen szegeny ferfinek. En sem orulnek egy vasalonak a szulinapomon, vagy akarmelyik mas unnepen. ilyenek mindennapos hasznalati eszokozok, ha kell, megveszem.
2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

órát megvette a nyáron, barkácsolni utál, ruha+cipő kizárva, a feldobox.hu-t néztem még, de nem nyerő az sem.Focijegyen gondolkoztam még külföldre (olasz bajnokságra), de csak velem erre az eseményre nem jönne el, csak ha egy másik pasi is jön vele a "hangulat" miatt! :) tehát ez is kilőve! Pedig milyen klassz ötlet volt tőlem..


hogy menjek így neki a szeretet ünnepének, ha nem tudok mit adni a másiknak??


Csajok, van még valaki ilyen helyzetben??

2011. nov. 1. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Vegyel ket focijegyet, vigyen egy haverjat. Miert kell neked is menned? O unnepe, itthon eloszor egy kicsit unnepeltek, aztan benyujtod a jegyeket. Ereze jol magat a kivalasztott haverjaval.
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni akkor regényt.

Vagy filmet, esetleg ha van hobbija, akkor ahhoz kapcsolódó cuccot.

2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Katonai dolgokat szereti?

Vidd el tankot vezetni, sok férfi szereti az ilyen "akciókat". :) Élmény, az biztos... :)

2011. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!