Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A 17éves lányom...

Mit tegyek? A 17éves lányom elköltözött az apjához, mert így nyugodtan tud csavarogni. Addig jó a kapcsolatunk amíg pénzt adok. Nem hajlandó megfogadni a tanácsaimat, ezért már bukásra áll több tantárgyból is. Ha megsértődik egy hétig felém se néz.

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy jobb belátásra bírjam?
2011. nov. 1. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mivel kamasz korban van még nem sokat tehetsz. Nem fog rád hallgatni amíg úgy érzi hogy te "korlátozod" az apja meg nem, Ha pofára esik majd belátja, bár tudom, ezt a legnehezebb végignézni illetve megvárni.
2011. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Kinél van elhelyezve a gyerek? Mert ha nálad, akkor nem költözhet az engedélyed nélkül az apjához.

2. Ha az apja nem foglalkozik megfelelö módon vele, illetve a felügyeleti jogát nem érvényesiti, akkor kérheted a gyámhatóság segitségét.

3. Ha nem hallgat rád, akkor ne adj neki pénzt.

2011. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj az apjával, még akkor is, ha nem túl jó a kapcsolatotok, szólj neki, hogy az iskolában milyen rossz a helyzet, nyilván azt ő sem szeretné, ha megbukna. Valahogy vedd rá, hogy fogja szigorúbban ő is.

A lányoddal is le kellene ülnöd beszélgetni, elmagyarázni neki, hogy az nem úgy van, hogy fogja magát és elköltözik, ha valami nem tetszik neki.

Ha nem sikerül, akkor viszont drasztikus lépéseket kell tenned, bár elég nehéz úgy, hogy nem lakik veled.

Az apjával milyen kapcsolatban vagy? Mert az együttműködéseteken múlhat a gyereketek jövője..

2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát,egyet tudok.Egyre több ilyen kérdéssel találkozok és belegondoltam,hogy mégis,hogy lehet egy-két ilyen lány ennyire pénz éhes.

Ráadásul nem is tanul?

Én soha,de soha semmiért nem hagynám abba a tanulást,iskolát.

Másrészről nagyon szeretem anyukámat,és bármivel is bánt meg vagy nem teszi meg amit kérek,soha nem haragszom rá 1 óránál tovább.


12/L

2011. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!